Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

bas tako sam rekao, ne ogrnicavam na nu

 

 

@nika ja sam ti postavio konkretno pitanje, i ocekivao sam konkretan odgovor, pitanje je dakle (po treci put): Ako Slipknot nije najoriglinalniji heavy bend koji je dostogao toliku slavu, koji bend jeste? Ili, ako ti je tesko da izdvojis jedan bend onda: Navedi neki heavy bend koji se toliko proslavio, a da je zaista originalniji

od Slipknota. Ne razumem zasto ti je tako tesko da das konkretan odgovor ako si siguran da Slipknot nije taj bend.

 

sem toga

 

procitaj pitanje opet pa ces videti da nije glasilo tako kako si ti ovde napisao, fali jedna rec. nemoj tako slobodno da mi tumacis postove. ja se trudim da napisem tacno ono sto mislim.

pa problem je u tome sto ja ne znam ko se koliko proslavio po tvom misljenju, ili koliko treba neki bend da se proslavi da bi mogao da ga poredim npr. sa slipknot-om...

ako bi gledali sve bendove koji su se proslavili, a ne na to koji je manje, koji vise i slicno, onda imas moj odgovor u proslom postu, a tu sam se samo ogranicio na da kazemo NU iako nije sve (pisljivi) cisti NU....

sto se tice ostalih bendova, a da su pri tom heavy, pa npr. gosn octoja je dao cist primer koji bih inace naveo, ali nisam stigao dotle... dalje tu ti je meshuggah, strapping young lad, pantera, dillinger escape plan, shadows fall, tool, metallica, sepultura...

 

i izvini ali ne mogu vise da tumacim tvoje reci jer me mrzi vise i da pricam o ovome...

 

jednostavo, za mene oni NISU najoriginalniji bend, ako tebi jesu to je tvoja stvar i tvoje misljenje i ja cu da ga postujem, ali se necu slagati sa njim, a to sto su se oni proslavili, e pa blago njima..... i cisto da ponovim da me ne bi pogresno razumeo... po mom misljenju oni JESU ORIGINALNI i od vecine bednova su originalniji, ali ipak ne bih isao toliko daleko....

Edited by dr NIK@

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa problem je u tome sto ja ne znam ko se koliko proslavio po tvom misljenju, ili koliko treba neki bend da se proslavi da bi mogao da ga poredim npr. sa slipknot-om...

pa ja sam te pitao za tvoje misljenje

 

no nema veze, sad razumem

 

pivopije.gif

Edited by zak

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa mike patton je genijalac za razliku od shawn-a morona icon_da.gif (tvog idola icon_wink.gif )

ne volim ove tvoje fore...ja sam samo konstatovao (nisam jedini) da stalno pricas o fantomasu na slipknot temi...ja shawna crahana gotivim kao muzicara i kao lika, ali mi nije idol niti imam ikakvog idola jer kao sto gotivim shawna u istoj meri gotivim jos muzicara (maynarda, trenta reznora, marilyn mansona zakljucno sa 2000 godinom, joey jordisona...), pa me zaobidji s tim tvojim prozivkama icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa samo sam se zezao... zato sam i stavio u zagradi sa odredjenim smajlijem i smatrao sam da je na mestu s obzirom da si ti spomenuo mike i onda stavio rolleyes, ali ako te je to toliko uvredilo, evo ja se izvinjavam icon_da.gifbiggrin.gif

 

(P.S. onda i ti mene zaobidji sa tvojim prozivkama icon_da.gif )

Edited by dr NIK@

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih da kvarim ovu idilichnu temu icon_smile.gif , ali u sluchaju da niste videli:

 

3 август:

CLAWFINGER

FEAR FACTORY

H-BLOCKS

SLIPKNOT

SOULFLY

CHILDREN OF BODOM

 

4 август

MOTORHEAD

SAXON

JUDAS PRIEST

 

5 август

WHITESNAKE

EUROPE

RUNNING WILD

DEF LEPPARD

Axel Rudi Pell

 

6 август

MINISTRY

DIMMU BORGIR

IN FLAMES

MORBID ANGEL

SODOM

 

Karte za jedan dan su 25 evra,za sva 4 dana 80 evra!

Bugarska je u pitanju, primorje....

Pogledajte Whitesnake icon_mrgreen.gif temu za vishe informacija (par poslednjih stranica)...

Meni je ovo i dalje skoro nemoguce jer su jaki izvodjachi u pitanju, ali sve je kao zvanichno... Videcemo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih da kvarim ovu idilichnu temu icon_smile.gif , ali u sluchaju da niste videli:

 

3 август:

CLAWFINGER

FEAR FACTORY

H-BLOCKS

SLIPKNOT

SOULFLY

CHILDREN OF BODOM

 

Bugarska je u pitanju, primorje....

pa mozda se desi neko cudo, pa odluce i do nas da svrate.... ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

There are a few interpretations of the song Eyeless. When Slipknot came to New York for the first time, they ran into a schizophrenic man who was running around yelling the phrase "You can't see California without Marlon Brando's eyes!" That was the main inspiration for the song. Eyelessis also about Corey's father, as seen in the phrase "I am my father's son, cause he's a phantom, a mystery, and that leaves me NOTHING!"

 

i jedno i drugo je stavljeno u istu pesmu...mislim da bi pesma imala dosta dublje emocije da je uradio striktno o caletu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...