Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

da - pentagrame, jarcheve i 666 sam zaboravio da spomenem icon_smile.gif

 

meni su novi kostimi 20 puta bolji - jednostavno su crni, elegantni

a ne ko ona radnichko-nabudzena siva sranja sa shitnicima

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Mr.Jack

vrh potpis! mozda i najbolja stvar od Mudvayne pivopije.gif

 

Meni su oduvek bile najbolje death blooms, prod i (k)now f(orever)

 

----------------------------

SLIPKNOT:

 

Dobro je da su iskulirali 666 sranja, smesno je.

Najbolje bi bilo da se vrate crvenim kostimima i Paul i Corey i Shawn da vrate stare maske...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje bi bilo da se vrate crvenim kostimima i Paul i Corey i Shawn da vrate stare maske...

nego sta pivopije.gif

 

@obucare a ok, ja sam mislio na maske, pa sam zato rekao da su nove sranje. u pravu si da su crna odela lepsa od onog "radnickog" dzinsa. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislis na pricu vezanu za heretic anthem?

 

znam da je to kurcenje, ali mene to recimo nervira jer to nije njihov fazon. bas taj "satanizam" x ljudi koji nisu njihovi fanovi koristi kao argument da ih pljuje po forumima sirom sveta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je zato sto ne kapiraju pesmu Heretic Anthem, a izgleda ne kapirash ni ti icon_smile.gificon_razz.gif

 

ta pesma nema veze sa religijom, vec predstavlja jedno veliko "fuck you" izdavackim kucama i gigantima (e sad dal je to ironicno ili ne, je druga tema)

al to je ono shto ljudi ne kapiraju nego sude na osnovu toga sto se pojavljuje "...I'm 666" u refrenu

smesno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vise je prica "mi smo bend koji boli kurac da prica o satanizmu. Mislite da smo u tom fazonu? Posto ste toliko plitki i glupi, dacemo vam ono sto vasi mozgovi mogu da svare. dacemo vam obrnute pentagrame i slicna sranja..."

To je Knot prica:"mrzim ljudsku glupost i mrzim ljudsko zlo".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vise je prica "mi smo bend koji boli kurac da prica o satanizmu. Mislite da smo u tom fazonu? Posto ste toliko plitki i glupi, dacemo vam ono sto vasi mozgovi mogu da svare. dacemo vam obrnute pentagrame i slicna sranja..."

samo je fora u tome shto to i ne vredi pominjati

 

 

despise icon_smile.gif

 

 

I don't like a fuckin' thing! Music sucks dick
Edited by bafomet

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Launch Radio Networks reports: SLIPKNOT / STONE SOUR guitarist Jim Root and LACUNA COIL singer Cristina Scabbia recently went public about their romance (see photo of couple), which began two summers ago on Ozzfest 2004. While relationships are difficult when one person is away recording or touring, Root told Launch that when both partners are working rock musicians, it actually makes it a little easier. "Just being in a relationship when you're in this business and you have the work ethic that the two bands that I'm in have, it's hard on a relationship," he said. "Where I'm lucky is, you know, she does the same thing I do so she gets it. It's still a long distance relationship no matter how you look at it. That's just, you know, one of the sacrifices you have to make, you know, when you do what we do."

 

user posted image

 

 

 

 

 

hahahahah.... slika je vrh!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...