Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

Prvi DA,mada je maska bila malo lepsa i ne oko cele glave,ali to je to.

Drugi ako je bio - nije s tom maskom.

Neka maska bez previse dodataka, kozna, crna...Jedan od likova s kratkom kosom...Moguce da je nova maska, nije mi preterano poznata...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ali rekla je "jedan lik sa GAS MASKOM i jedan lik sa KOZNOM MASKOM SA BODLJAMA" tako da je definitivno mislila na Sida i 133MHZ... a ne na jednu osobu... to shto Sid vishe nenosi gas masku nije revelantno u ovom sluchaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ste slatki... icon_biggrin.gif

Samo opet da naglasim da je MASKA VEROVATNO NOVA i da lik sa bodljama NIJE ONAJ KOME STRCI HLADNO ORUZJE IZ GLAVE koje vise lici na igle...Pre je neka sado-mazo maska...

Nemojte samo da se pobijete... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha sado-mazo maska a nije sa bodljama... tehnichki moze da eliminishemo 133Mhz, clowna, joeya i mozda corey-a... verovatno i micka... sida vetj jesmo... tako da je il prasac, il jim the jester... verujem da je u pitanju #4... medo raduj se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolko ja poznajem njega (a ne znam ga uopste), sve se nesto mislim da mu zesce puca kurac da se vozi u konvoju MTV/holivud debila - zapravo niko od njih mi ne deluje u tom fazonu a Dzimica ponajmanje icon_smile.gif

 

ako mene pitash, najverovatnije je nashe drago zmajche neshto u3povalo i najbolje da ne komentarishemo dok ne vidimo te slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='16. 5. 2006, 02:11'] kolko ja poznajem njega (a ne znam ga uopste), sve se nesto mislim da mu zesce puca kurac da se vozi u konvoju MTV/holivud debila - zapravo niko od njih mi ne deluje u tom fazonu a Dzimica ponajmanje icon_smile.gif

 

ako mene pitash, najverovatnije je nashe drago zmajche neshto u3povalo i najbolje da ne komentarishemo dok ne vidimo te slike

Volim i ja tebe, ali toliko luda nisam... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,ovako,dal su bili oni iza maski je pitanje...Na snimku glupog Pinka se videlo da su unutra neka 2 tipa sa maskama..Maske su bile one koje sam rekla.Znam samo da su neki (nisam ukapirala ko) hteli da ne znaju ni sami kako jedu govna i kao fazon ubace '3 evil looking cars' u Gumball.Nisu napisali NORMALNA imena vozaca.Ima slika kola, ali su ogromne i ruzne kad se umanje (a i kola su lepsa uzivo)...Prema tome - ZAJEBI! Nije ni bitno.

 

Ajd uzdravlje pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...