Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

e sad ozbiljno....evo sta su mi odgovorili urednici sajta koji imaju ovu ekskluzivnu vest za cert slipknota u BGu. ( zahvaljujem se mojoj vezi u novinarstvu ;)) )

 

 

"Informacija je plasirana na osnovu nasih kontakata sa stranimagentima, i informacijama koje smo dobili, takodje, na jednom domacemsajtu, koji je sada vest povukao, a radi se o sajtu kompanije kojaprodaje karte, takodje je bila informacija o prodaji ulaznica zakoncert. Prema nasim saznanjima, bend priprema veliku evropsku turnejui nastupice na velikom broju festivala u toku leta, nasi izvori kazuda je dolazak benda izvestan, ipak jos uvek ne mogu da ti kazem ko, ida li je neko od domacih promotera potpisao ugovor, za sada, ovo jejedina informacija koju imamo i za koju mislimo da je tacna, cimbudemo imali vise detaljnih podataka objavicemo ih na sajtu. I mi bismo jako voleli da vidimo bend u Beogradu, zato smo i objavili vest :)

 

pozdrav

nikola"

 

e sad.... sta reci.... ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ deki

upravo sam istu informaciju dobio: koncert se desava, nije samo buva, niti plan, ali se ne zna ko ga radi. ostaje da vidimo...

 

@niking

ma sad ces i ti da ispadnes neki metalac, sta? :P

priznaj, najvise bi voleo kada bi promenili ime u the slipknots, pa da mogu da idu na VH1 :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bilo bi kul da decontrolled gledamo na vh1u ali vidim da to nece ni za 35 godina :P

 

Al zato cemo ih glet u Sarajevu ;-) fair enough!

 

A sto se tice Isis-a, sta njima fali?!?! Ja taj bend obozavam!! Post metal opcenito. Neurosis, Isis, Cult of Luna, Pelican i sl. bendovi su maajka ;-)

Edited by *Nameless*

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo liste iz berlina u oktobru. prvi koncerti turneje koja i dalje traje, jeli

 

01) Intro

02) Surfacing

03) The Blister Exists

04) Get This

05) Before I Forget

06) Pulse Of The Maggots

07) Disasterpiece

08) Dead Memories

09) Psychosocial

10) The Heretic Anthem

11) Prosthetics

12) Spit It Out

13) Duality

14) Only One

15) People=Shit

16) (Sic)

 

ako mene pitate, vrlo jako :da: ono sto smo vec ranije konstatovali, nema wait and bleed...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...