Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

pazi, meni koliko se cinilo iz publike, do jaja je otpevao, cak i spit it out. Ali sad moguce je da je gutao slogove, i ostalo, jer realno, ti ne mozes da imas najrealniju sliku svirke, iz publike, na snimku se sve cuje, dok uzivo, gruvaju sa svih strana, gomila efekata.....bla, bla, bla..... ali meni se cini da je bilo skroz cool.....

 

cuti inace preziveti neces :D:P e to bih volela da dozivim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

malo poredim liberate uzivo, snimci sa disasterpieces, nekih koncerata u to doba, pa kucam liberate 2008. sine, 4 klipa sam odgledao, milano, helsinki, brizbejn i jos nesto... ne zna se gde kori BOLJE peva i hvata screamove...opet imam veru u ideju gledanja uzivo ovog banda :da:

 

EDIT to je to, naucio je tehniku konacno...ne gubi dah, sve zvuci kao jaja do poda. VRH!

Edited by LeX69

Share this post


Link to post
Share on other sites

EDIT to je to, naucio je tehniku konacno...ne gubi dah, sve zvuci kao jaja do poda. VRH!

kako se vezba ta skrim tehnika?

to me uvek zanima npr kao onaj lik iz Flejmsa i Alexi skrimuju

znam da postoje ono vise tipova ali onaj melo death kako se dobija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mito skini DVD sa neta koji se zove The Zen Of Screaming from Melissa Cross, mozda ti moze pomoci. Ali lako se vezba, ali ti treba prazna kuca/stan i da imash dobru izloaciju medju zidovima. XD

ma zajebi :)

Growl je pickin dim

ali jbt skrim je zajeban

Share this post


Link to post
Share on other sites

To kako pevaju Jari i Petri(i onaj pederko iz COBa) su skrimovanje najpribliznije onom koje mozesh da nadjesh u Black metalu, nachi nisu to Melo Death vokali nego malo melodichniji black metal vokali. Sta ja znam, potrazi neshto na netu how to do black metal vocals, neznam nisam trazio. :)

 

Ali probaj i nije loshe.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma zajebi :)

Growl je pickin dim

ali jbt skrim je zajeban

kako da nije pickin dim...i onda ga izvodite u jednom dahu maksimum dve i po sekunde.. :D

lepo ti je covek objasnio, klasicni metalci imaju drugaciji trip sa time, to zvuci malo tanje i u sustini, jako cesto deru grlo u parcice, ovo sto radi taylor i onaj kralj iz threat signala je malo drugacija prica...super su svi ti zenovi i to, ali dok ti to neko ne objasni uzivo, da ti to stvarno mozes da CUJES, dzaba...bar je tako meni bilo..

Edited by LeX69

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pickin dim? Nikako.

Sto kaze Lex, 2 sekunde i nema vazduha... Aj izvlaci growl 10 sekundi... To je carski.

 

P.S. Odusevio sam se kad sam gledao Lamb Of God DVD: Killadelphia. Ima pesma Vigil, covek je izvukao pocetak, svaka mu cast.

Lamb Of God - Vigil (Live)

 

edit: Znam da je offtopic, al' neka... Cisto radi vokala! :D

Edited by Denny

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :) :)

i najace moj ortak kaze a vise Cori nije tr00 oblaci farmerke i dzemper na koncertima :) :) :) :)

 

dobro mislim malo smesno zvuci kada krene onaj cleen deo(Jbt zvuci kao da peva gej amerikanac jbg ne mogu da objasnim ali sve u svemu smesno zvuci)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...