Jump to content

Father


Recommended Posts

Bruce Dickinson je na svom BBC Radio Show-u je 15.05.2009. PONOVNO pustio Father (prvi puta još 2007.), ali ovog puta njihov novi singl kao uvod u novi album.

 

Pjesma se zove "Eleanor Rigby" (inače obrada od Beatlesa, ako se ne varam, a mnogi su je obrađivali).

 

Imam cijeli taj dio emisije što ju je Dallas poslao kao press release hrvatskim medijima, a obrada je izvanredna, pravi je hit.

Bruce najavljuje i njihov novi album na jesen i općenito je nahvalio band i stavio usporedbe naspram Incubus, FNM ...

 

Svaka čast!

 

Cijeli tracklist emisije od 15.05. je na:

 

http://www.bbc.co.uk/6music/shows/bruce_di..._20090515.shtml

 

a stvar su objavili i na svom my space-u.

 

http://www.myspace.com/fatherband

 

Inače, to bi trebao biti drugi i dugoočekivani album FATHER-a(inače band dolazi iz Rijeke, HR, prvi album "Inspirita") i vjerojatno su najbolji HR band ovog stila, do sada su puno tourirali po Europi (nekoliko samostalnih turneja samo u V. Britaniji).

 

Za band se prvi puta čulo kada su prije oko 4 godine na natjecanj za nastup na američkoj "Loolapalooza" turneju osvojili 16. mjesto u konkurenciji mnogih prijavljenih bandova iz cijelog svijeta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam ubijedjen da sam Father temu negdje vidio.

Ugl. jedan od najvecih hrvatskih metal bendova ikad, svakako, imaju sjajan album iza sebe i gro nastupa! Uz Ashes You Leave su i najuspjesniji HR metal bend!

 

Btw. trebal kom Father majica - meni je mala :)

 

A inace, mislim da im je bas novi bubnjar svirao/svira u nekom Beatles cover bendu...

Edited by *Nameless*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam ih samo jedamput i to u Novom Sadu, kada su bili predgrupa Blaze-u. Album Inspirita sam odavno nabavio i u to vreme je zvucao bas sveze, tako da jedva cekam da izadje nov materijal.

Vidim da sada po spejsu promovisu novi singl, preslusace se...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 11 months later...

Gledao sam ih samo jedamput i to u Novom Sadu, kada su bili predgrupa Blaze-u. Album Inspirita sam odavno nabavio i u to vreme je zvucao bas sveze, tako da jedva cekam da izadje nov materijal.

Vidim da sada po spejsu promovisu novi singl, preslusace se...

 

 

Imaju novi singl "Venus & Mars" kojeg je Bruce Dickinso pustio 21.05. u Friday rock show. Stvar je odlična i ako je ostatak albuma ovakav, koji bi trebao izići na jesen, Father su sljedeća velika stvar.

 

http://www.myspace.com/fatherband

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...