Jump to content

Death / Grind - preporuke & kultovi


Lunar

Recommended Posts

hm....

 

Overkill kao vazda najbolji, Mejdeni kao vazda najveći u metalu (mada mi se malo okrene želudac od ekipe sa Mejden teme) i PF kao najveći ikada

 

a kao trenutno najodgovarajući... uvek se to menja. u ovom trenutku VBE i Manes

 

i DHG da dodam uz ta dva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skontao sam, i razmišljam šta to ima u njima pa su nekom omiljeni bend :haha:

 

Možda se navratim malo na njihovu diskografiju... Meni je prvi album baš dobar, ostali mi nešto nisu držali pažnju.

 

Meni je MC sigurno medju 5 omiljenih DM bendova, ne mogu da verujem da ti se drugi album(retribution) ne svidja?

 

Takodje odlični su i Eternal, In Cold Blood, The Will to Kill, Envenomed, Warkult, odličan bi bio i Stilborn da mu nisu skroz zasrali produkciju!

 

Jedini album koji mi se baš ne svidja od njih je Doomsday X, poslednjih par komada nisu loši, ali se ipak oseća zamor materijala... ali posle 30 god. na sceni to je i više nego razumljivo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj treći nema loš album, ali naravno da nisu samo zbog toga u mojih top 5, mada sve je to diskutabilno, recimo trenutno obrćem Immolation žestoko i pitam se da nisu oni taj peti bend... naravno nekada su to i Napalmi, Bolt, Nile, Bene, Suffo :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sva sreća pa je muzički ukus subjektivna stvar :D

 

Millennium veoma, veoma dobar, ID je tu negde, ali ostalo, iako je dobro, ne sporim, je ipak neki prosek, kada je ceo žanr u pitanju

 

opet kaže, subjektivno mišljenje, meni je Swansong albumčina, iako se mnogi ne bi složili :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i nije mu neka konkurencija, čak mi ni poslednji Carcass nije bog zna šta, jbg. ipak sam od njih MNOOOGO očekivao, a dobio samo par dobrih i mnogo prosek pesama, što se Svansonga tiče, na stranu to što su potpuno promenili stil, takodje mnogo filera na njemu - klasičan album od 11-12 pesama gde su samo par odličnih, za razliku od Necro i Heart-a gde nema loše pesme - sve vrhunske!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...