Jump to content

Riblja Čorba


SRLE

Recommended Posts

Guest mali zmaj

quote:

Prvi poslao SRLE:

Neznam stvarno otkud ti pravo da Azru i Dugme trpas u isti kos sa glupostima kao sto su Zana i Plavo Dugme.

 

Plavo dugme??? icon_biggrin.gif I kako otkud mi pravo.. Pa valjda kao publika imam prava da ih kritikujem..sloboda govora...peace! I sigurno vi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Legende YU Rocka a i sire...

Iskreno razocaran sam bio albumom "Nojeva barka" jer jednostavno to nije bila Riblja Corba, malo su se izgubili sa njim medjutim cuh da im je izasao novi album i cuo sam jednu pesmu neznam kako se zove ali mi deluje kao da su se vratili svojim korenima sto zaista sa odusevljenjem pozdravljam!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Corba se josh uvek drzi...bio sam na promociji novog albuma...bilo je fenomenalno za***ancija njegov bend zvuci iskusno,svirali su bez greske...Fosters mu je bio sponzor pa je bilo piva piva za dzabe koliko hocesh a sam album je daleko bolji od bilo kog od novijih...!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se da je Riblja Corba ubedljivo najbolji bend kod nas, i sire. Ali takodje sislim da sa svakim albumom kvare istorijat svoje neprikosnovene muzicke karijere.

Ruku na srce imaju preko 40 HITOVA u pravom smislu reci, ali albumi koji dolaze nisu vrhunac ledenog brega. Taj vrh je dosegnut u ranijim albumima kao sto je Ujed za dusu.

Bora postaje sve stariji(sigurno ne mladji) i glas mu puca, mislim da je zasluzio da ode u penziju kao najveci Roker i Srbin u istoriji YU-muzike.

Sto se tice ostalih bendova nisu ni prici slavi sjajne Corbe, ali ih netreba potcenjivati. Neko je prozvao Bijelo Dugme ciji sam ljubitelj i mislim da su grupe kao oni otvorili vrata ne TURBO-ULTRA-SUER-NARODNJACIMA ili cemu vec, nego konkurenciji i zdravom smislu za muziku koju su posedovali.

Pogledajmo samo zvezde koje su svirale i pevale za Dugmice.

Sa moje tacke gledista ide sledece: "Drugi se slusaju Bora se voli!!!" icon_cool.gif

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

mislim da su raspadom stare juge svi tadasnji najbolji bendovi "prsli" ... bajaga, corba, azra, bijelo dugme, film, psihomodo pop i sl.... jesu svi oni manje ili vise legende (znam da ce sada mnogi napisati "taj-i-taj-bend legenda?! ma daj!"), ali od te slave sada oni ustvari i zive... retko koji navedeni bend moze da se pohvali nekim pravim hitom koji su napravili u poslednjih deset godina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, samim raspadom se sve i svelo na Corbu jer je bila jedina znacajnija grupa i zasluzuju sve same hvale posle 23 godine uspesnog postojanja! Drugi ce tesko dostici da uopste mogu da se porede, ali, ne kazem da nema dobrih grupa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...