Jump to content

Andromeda


Apeiron

Recommended Posts

ma odličan je sajt. baš je masculine, onako upečatljiv skroz sci-fi.... u nim plavim oblacima...

 

i evo upravo slušam the immunity zone. bogte kakva albumčina.

 

dugo sam bila ovisnik o chimeri, ali ovo, pravo uživanje slušati nema šta. kako je samo nabijeno dobrim rock emocijama, čist zvuk, odlični bubnjevi, skroz maštovito, maštovito... gitaru da ne pominjem... i sviđa mi se što se baš čuje bas.

 

 

swedish english.

shadow of a lucent moon mi postaje himna

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Iskopao sam Immunity Zone ponovo iz Media Library i tek sad obratio pažnju na tekstove. Fenomenalno! Da li mi se čini ili su teme na ovom albumu (nauka vs duša, dekadencija, emotivna otupelost, cenzura uma, nasilje, ekologija, jednoumlje religije) ozbiljnije u odnosu na ranije stvari?

Svača čast Reinholdzu na rečitosti. Možda sam ja slušao pogrešne bendove sve ovo vreme, ali ovo je najelokventniji prog bend za koji znam.

Edited by Ayreonaut

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

imam neku alternativnu verziju pjesme arch angel

zvuci isto do acoustic interlude-a i onda se vidi da je vokal skroz drugaciji (drugi pjevac kontam) i vokalne linije su totalno drugacije

ta verzija mi je sto puta bolja inace. zvuci bolje produkcijski i mix je drugaciji iako ne mnogo

mozda demo? (ne bih rekao zato sto mi zvuci bolje od originala u smislu masteringa)

jel cuo to neko od vas?

mogu da okacim ako nekog zanima

Share this post


Link to post
Share on other sites

nakon malo kopanja po metal archives skontao sam da su mp3-jevi sa extension of the wish koje sam nekoc skinuo sa soulseeka (proklet bio) u stvari Final Extension

samo bez bonusa

skinuo sam i final extension i isto zvuce, a ne bi trebali da isto zvuce (posto je final extension reissue sa drugim pevacem kazu na metal archives)

tako da kontam da je moja zabuna u pitanju i da je ta verzija za koju sam ja mislio da je neka alternativna zapravo obicna verzija sa extension of the wish, a sve vreme sam slusao final extension ne znajuci

 

inace i meni je to najbolja pjesma s tog albuma

Edited by MudriPanj

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Do sada nisam nikad stavio da skidam jer mi je uvek nesto drugo bilo u planu i konacno sam skinuo Playing off the board DVD juce i odusevljen sam svirkom sve extra zvuci bubanj i distorzija su savrseni nemam nijednu zamerku zao mi je sto ovo nisam ranije nabavio!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm... mnoooogooo bih voleo da ih vidim ovde, al realno, koliko bi publike oni mogli da nakupe ovde pa sve i da cena karte bude neka smešna? Kapiram da nam je jedina nada da ih vidimo eventualno ako budu išli kao gosti ili predgrupa nekom, da kažem, afirmisanijem bendu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, tako nešto, nažalost... zato i kažem - eventualno u paketu sa još nekim bendom, inače kapiram da ni jedan organizator ne bi mogao pozitivnu računicu iz toga da izvuče, a kako se na kraju sve vrti oko para... jbg. No ne treba gubiti nadu, možda ih i vidimo jednog dana ovde ;)! Jesu oni uopošte ikad zalazili negde u ove krajeve?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...