Jump to content

Sacrifice


ČugaČuga

Recommended Posts

U  davna, pradavna vremena i kanađani su imali svoju veliku trojku.

Annihilator, Voivod i Sacrifice

Dok su prva dva benda uspela da, promenom stila, prebrode krizu thrasha sredinom 90-tih i uz manje ili veće probleme kontinuirano rade sve do danas, Sacrifice (kanadski Slayer) koji je bio najagresivniji i najbrži, nije imao previše izbora, niti mogućnosti te prestaje sa radom 94-te. Za sobom su ostavili izuzetnu zaostzavštinu. Drugi album, prava legenda, "Forward to Termination" je jedan od najboljih thrash/speed albuma svih vremena, treći "Soldiers of Misfortune" je vrhunski thrash, a ni prvi "Torment in Fire" i četvrti "Apocalypse Inside" nisu za zanemarivanje, iako svaki od njih ima svojih manjkavosti.

 

I naravno, evo i Sarifice je "risen from the grave". Novi album "The Ones I Condemn"

234295.jpg

http://rs729.rapidshare.com/files/25882663...rashmania80.rar

 

Ljudi su se mislima lepo vratili u vreme kada su bili najbolji, između drugog i trećeg albuma, i napravili pesme koje su u fazonu ta dva. Odrali su. Jedan od najboljih reunion albuma. Za kraj su ponovo odsvirali dve pesme sa prvog i drugog albuma koje skroz zvuče kao da su sa ovog albuma, što samim tim i govori koliko je novi album dobar. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste u pravu si. na njih sam potpuno zaboravio jer su primitivni i nikad ih nisam mnogo voleo, ali fakat je da su bili bitni u to vreme.

 

jbg neko voli taj "primitivan" zvuk...

 

da, pa slaughter...

 

inace, nisam imao pojma da je izasao novi album.

 

ni exciter ne sme da se zaboravi..

 

nisam ni ja imao pojma.. a i bolje da je ostalo tako.. album je ne slusljiv meni totalno.. vokal je core-ovski..

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste pankerski je vokal :rolleyes:

 

Urbinati ima svoj karakterističan vokal od početka. Na prva dva albuma je malo kreštaviji, a od trećeg je grublji ovakav kakav je i sada. To što sada ovi takozvani metalcore pevači pokušavaju da tako zvuče ne znači da je Urbinati naprasno postao korovac.

 

Što se pominjanja tiče, obavezno moramo pomenuti i Piledriver.

Sećam se da početkom devedesetih na berzi ploča u SKCu njihov album Stay Ugly nije mogao da se proda ni uvijen u 20 maraka, ko da ima sifilis, a bogami i za Exciter - Unveiling the Wicked čovek je nudio još i sestru pride ali jebga :icon_ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) Uopste nije corovski vokal -.- Mene podseca malo na John Tardy-ja iz Obituary-ja. Inace album je prosek.

 

jeste.. tako zvuce ili kao sto kaze ČugaČuga, pokusavaju tako da zvuce ovi metalcore pevaci danas.. tako da ja to nazivam core-ovskim vokalom.. a ama bas nikakve slicnosti sa tardy-jem nema...

 

jeste pankerski je vokal :rolleyes:

 

Urbinati ima svoj karakterističan vokal od početka. Na prva dva albuma je malo kreštaviji, a od trećeg je grublji ovakav kakav je i sada. To što sada ovi takozvani metalcore pevači pokušavaju da tako zvuče ne znači da je Urbinati naprasno postao korovac.

 

Što se pominjanja tiče, obavezno moramo pomenuti i Piledriver.

Sećam se da početkom devedesetih na berzi ploča u SKCu njihov album Stay Ugly nije mogao da se proda ni uvijen u 20 maraka, ko da ima sifilis, a bogami i za Exciter - Unveiling the Wicked čovek je nudio još i sestru pride ali jebga :icon_ne:

 

jbg, druga 2 albuma nisam slusao pre, danas sam ih preslusao i da, peva i tamo na tu foru na koju peva na ovom poslednjem albumu.. meni ne slusljivo..

 

a ovo oko prodaja ploca.. jbg prodavalo se drugde..

 

anyway, meni razor sije sve ostale kanadjane i to dobrim :rockdevil:

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (ČugaČuga @ 17. 8. 2009, 23:26) post_snapback.gifjeste pankerski je vokal :rolleyes:

Nije. :rolleyes:

Bio sam sarkastičan. :mrgreen:

Vokal je pravi metalski i oni stvarno kidaju ko što čovek kaže.

Fakat je doduše, kada se ponovo preslušaju prethodni albumi, da na ovom novom nema takvih hitova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam sarkastičan. :mrgreen:

Vokal je pravi metalski i oni stvarno kidaju ko što čovek kaže.

Fakat je doduše, kada se ponovo preslušaju prethodni albumi, da na ovom novom nema takvih hitova.

 

Ja i ti ko da isto mislimo!Kad sam ga skinuo bio mi je na prvo slušanje albumčina ali je činjenica da osim pesme Hirošima nema pravih hitova.Inače meni je drugi Sacrifice jedan od najboljih thrash-speed metal albuma ikada!U svakom slučaju,nisu razočarali uopšte i svaka im čast nakon toliko godina da su našliinspiracije da snime takav album!Voleo bih da ih vidim uživo,ha,,ha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

па тешко се могао очекивати нови Форвард или Тормент ин Фајр. али добро, кад се погледа шта данас издају Дистракшн, Креатор, Содом и остале маторе легенде, ово је врхунски!

Share this post


Link to post
Share on other sites

па тешко се могао очекивати нови Форвард или Тормент ин Фајр. али добро, кад се погледа шта данас издају Дистракшн, Креатор, Содом и остале маторе легенде, ово је врхунски!

 

Strasno :) Kako ti blasfemises. Al' dobro sva sreca pa su ukusi razliciti :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

destruction se plastificirao vec neko vreme, zvuce uzasno.. kreatorov poslednji je dobar a sodomov the final sign of evil je extremno dobar album, jako puno sam ga vrteo.. a da ne pricam o tankardu, poslednja 2 su neverovatno dobri albumi..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

niposto!

 

mogli bi komotno svi ostali bendovi da se ugledaju na njih u svakom pogledu.. i posle 20 i kusur godina izdaju sjajne albume, ostali dosledni pocetnom stilu i nikad skrenuli nisu s tog puta, nisu se prosabanisali...

 

najbolji koncert na kome sam bio je tankard 2006 u skc-u..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...