Jump to content

2009.11.16. *Zagreb* Isis + support


Pavao

Recommended Posts

ima jos 4 slobodna mesta...

svi troskovi su 50 evra, ali bi trebalo imati uz sebe jos para, cisto zbog granicara... te pare, naravno, ne morate trositi :D

 

ja se u utorak nalazim sa tipom koji ce nam uzeti karte, pa dotle imate vremena da se isplanirate i smislite...

 

polazak ce biti ispred beogradske arene, ne znam jos tacno vreme, ciljam na podne +-sat-dva, a povratak odmah posle koncerta

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda dovoljno za skc livingrum, ali ne i za veliku salu npr.

 

svaka cast hrvatima, bas su daleko ispred nas.

 

hrvati su ispali pametni pa provukli isis kroz jazz festival. tako grad/ministarstvo kulture plati bend a organizator ne moz da pukne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

verovatno su tako trazili

 

image0191.jpg

 

sto se aarona tice, respect za peace sells majicu :D

 

16239_1241915002863_1078960016_743573_7119016_n.jpg

 

srafciger foru su ukrali od ane never :P

 

AaronTurner23 (bubnjar) preko Twittera

 

AaronHarris23

 

Just arrived at the hotel in Ljubljana, Slovenia. Last nights show in Croatia was insane! Sorry to those who didn't get in.

 

AaronHarris23

 

Also sorry we had no merch last night. The Hungarian border guards wouldn't let our merch van through. Bullshit if you ask me!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert je bio u sklopu ne Jazz festivala, već "N.O. (not only) jazz festivala" koji se već par godina održava na istom mjestu.

 

Na ovo sinoć mi se uopće nije dalo ići, mislim, glazba je ok, ali ne podnosim vokal, do te mjere da su mi dali besplatno ne bih išao.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kul je bila cela akcija...organizacija zezanje...koncert ok...ali prebucno...transitional se nije mogao cuti,dalek previshe dima ono bash i nema poente gledati i isis unishten na momente...

 

Zuti kombi crew \m/

Edited by darthmoog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam pojma,meni je Isis imao veoma dobar zvuk...jeste da je bilo malo vise pojacano,ali su svi bili odlicno razumljivi.Btw. stajao sam drugi red,po sredini...ne znam da li je varirao zvuk zavisno od mjesta stajanja,ali ne vjerujem,jer citam utiske na hrvatskim forumima gdje generalno hvale zvuk,a kao glavne mane isticu set listu,to jest forsiranje novog albuma i nesnosnu vrucinu i guzvu u publici.

Edited by Defunctus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...