Jump to content

2010.12.20.*SKC, Beograd* United Slavic Swords III


behemoth

Recommended Posts

May Result и The Stone ће свирати сигурно колико сам ја чуо из неког извора информација, тако да опуштено.

 

+ ова три што су потврђена, што му већ дође 5.

Meni Dejan reče onda da neće. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pratim ovu temu redovno, i moram priznati da sam vrlo neprijatno iznenadjen kako se stvari odvijaju :). Publika predlaze bendove koje bi da vidi(istina, bilo je i debilnih predloga), i umjesto da se nesto od toga uzme u razmatranje i prokomentarise, neki mudrac obrise te postove i time direktno pokaze koliko su mu bitni oni koji zapravo omogucavaju da se doticni festival odrzi, a onda se najavljuju bendovi koji su se nekoliko puta gledali, sem Kozeljnik i ove slovenacke izdrkotine za koju niko nije cuo, a koji po prirodi stvari ni ne pripadaju slovenskim vec germanskim narodima tj. konjusarima germanskih naroda.

 

 

I onda ovo ima prioritet nad superiornim NARGAROTHOM?! :)

 

Uostalom, posle Inquisitiona sva prica o srpskoj bm publici je izlisna..

 

pozdrav svima i nadam se bendovima koji ce me natjerati da dvadesetog decembra izadjem iz kuce.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

изненађење?! хм, хм... потајно се надам... да опет буде... ВАТАИН!!!!!! :haha:

 

@цотоха (сотона): ја се ни мало не буним што ћу по 4ти пут гледати Инферно. али се апсолутно слажем да би требали у разматрање да се узму предлози људи који долазе на концерт. српска БМ публика је била на нивоу на Ватаину, на Горгороту, Карпатијан Форесту и донекле на Ноктурнал Мортуму. мада опет, кад се погледа, то је већина великих БМ концерата који су се одржали овде. и да, апсолутно се слажем да је Наргарот испред овога. али не сме се пропустити ни једно, ни друго!

 

Black Metal is the Art

And a weapon in my hand

That never falls asleep

'Till every man is killed!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Infernal War је ту битан. А Милан ми је рекао да се спрема изненађење, само да се потврди и објавиће се.

 

The Stone će svirati obradu najnovijeg Rammstein hita,PUSSY.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pratim ovu temu redovno, i moram priznati da sam vrlo neprijatno iznenadjen kako se stvari odvijaju :). Publika predlaze bendove koje bi da vidi(istina, bilo je i debilnih predloga), i umjesto da se nesto od toga uzme u razmatranje i prokomentarise, neki mudrac obrise te postove i time direktno pokaze koliko su mu bitni oni koji zapravo omogucavaju da se doticni festival odrzi, a onda se najavljuju bendovi koji su se nekoliko puta gledali, sem Kozeljnik i ove slovenacke izdrkotine za koju niko nije cuo, a koji po prirodi stvari ni ne pripadaju slovenskim vec germanskim narodima tj. konjusarima germanskih naroda.

Cotoha covece... :)

Pre bilo cega da te pitam:koliko ti mislis da ima uticaja to sto ce "E ja ocu ovo,a ja ocu ono" pisati nekoliko njih po YU Metalu da se ti neki bendovi i dovedu?Da li dajes tome prednost nad nekim drugim faktorima?

I da li mislis da organizatora boli ona stvar zato se je neki XY nick na YU Metalu napisao "Dovedi mi Sahajsha;jshglkhsgdlaga"? :haha:

 

 

OK,ovo je forum,na forumu mozes svasta da pises,ali...ova teme izmedju ostalog treba da ostane i pregledna (kol'ko-tol'ko).A od slilnih zajebantskih postova - tesko ;) Da ne spominjem to sto se onda spam/offtopic nadovezuje na spam/offotpic i tako u krug...pa se posle cak desi da dobijem PM,kao "E,jel bi mogao da pobrises moje postove sa te-i-te teme?".

 

 

I da li ti sumnjas da se organizator ovog festivala NE RAZUME u to sto organizuje i koje to bendove treba da dovede?!Pa da mu trebaju XY-i da mu govore "Ej,znas,ovo je dobro" :haha::meshuggah:

 

 

Ako vec mislis da 'publika' moze da utice na odabir bendova,ja mislim da je najbolje da odvedes organizatora na pivo i onda mu kazes za te neke ideje...mislim da se organizator(i) ne bi ljutiti da neko casti pivo :pivopije:

 

 

:opusteno::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cotoha covece... :)

Pre bilo cega da te pitam:koliko ti mislis da ima uticaja to sto ce "E ja ocu ovo,a ja ocu ono" pisati nekoliko njih po YU Metalu da se ti neki bendovi i dovedu?Da li dajes tome prednost nad nekim drugim faktorima?

I da li mislis da organizatora boli ona stvar zato se je neki XY nick na YU Metalu napisao "Dovedi mi Sahajsha;jshglkhsgdlaga"? :haha:

 

 

OK,ovo je forum,na forumu mozes svasta da pises,ali...ova teme izmedju ostalog treba da ostane i pregledna (kol'ko-tol'ko).A od slilnih zajebantskih postova - tesko ;) Da ne spominjem to sto se onda spam/offtopic nadovezuje na spam/offotpic i tako u krug...pa se posle cak desi da dobijem PM,kao "E,jel bi mogao da pobrises moje postove sa te-i-te teme?".

 

 

I da li ti sumnjas da se organizator ovog festivala NE RAZUME u to sto organizuje i koje to bendove treba da dovede?!Pa da mu trebaju XY-i da mu govore "Ej,znas,ovo je dobro" :haha::meshuggah:

 

Ako vec mislis da 'publika' moze da utice na odabir bendova,ja mislim da je najbolje da odvedes organizatora na pivo i onda mu kazes za te neke ideje...mislim da se organizator(i) ne bi ljutiti da neko casti pivo :pivopije:

 

:opusteno::pivopije:

Mi smo predlagali domaće bendove, ukoliko nisi primetio. S obzirom na to da organizator posećuje temu, mogao bi da razmisli kad vidi da dosta ljudi traži Svartgren, npr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Организатор не посећује тему, то ради само Књаз да остави новости.

 

И мислим да Милана боли курац шта ко тражи, што и треба. Није то анкета па да гласамо шта желимо да нам доведе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...