Jump to content

2010.12.20.*SKC, Beograd* United Slavic Swords III


behemoth

Recommended Posts

Vece je bilo prilicno do jaja,

 

da sam video nove face na svirci...nisam,a to je sranje

sto je najtuznije doslo je dosta ljudi(relativno dosta), ali je vecina bila iz drugih gradova (nekoliko iz RS i Makedonije sto pohvaljujem kao i uvek, par iz rumunije i nemacke bla bla) a iz Beograda, realno... nije bilo uopste toliko ljudi koliko bi trebalo.

 

Bendovi su super odsvirali i svaka im dala

 

kad se setim napisacu kako je ko svirao, sad me boli glava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo mi je extra...

Upoznao raznih ljudi...

Sto je bilo okej...

Ima budala...

Ima seljaka...

Nema sta nema...

Svirka (bendovi) extra...

Znaci nema benda da je bio los...

Sem Kozeljnika kojeg ne slusam...

Tako da necu nista rec...

A ovi ostali jebali majku...

Sve u svemu extra...

Cura slabo...

Bilo je nekih nasminkanih...

Znaci...

P1010008.jpg

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

WH - pogadja u srce, posle njih i Kozeljnik nije imalo smisla da se gledaju smetljari iz slovenije koji su po rasporedu trebali da sviraju pa sam izasao i tako propustio infernal war treba me zaklati. Inferno je bio ok iako mi nisu omiljeni bm.

 

Pozdrav dragim ljudima iz RS i svaka cast za zastave na WH .)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wolf's Hunger meni dosadan, zvuče kao neki klinački bend, a tako i izgledaju.

 

Kozeljnik - druga polovina poslednje pesme bila dobra, ostalo njah. Izgled na sceni - 100% Arckanum rip-off, jedino što masku nije imao.

 

Infernal War jebao mame za sve pare, set-lista gotovo savršena, falio mi je samo Dead Head's Empire za savršenstvo.

 

Slovence i Inferno nisam gledao, realno me nisu zanimali ni najmanje posle svega ostalog, a bio sam gladan.

 

Sve u svemu, dobio sam ono što sam platio, pazario kompletnu IW diskografiju i izašao prezadovoljan sa svirke.

 

I naravno:

 

21122009.jpg

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

WH - pogadja u srce, posle njih i Kozeljnik nije imalo smisla da se gledaju smetljari iz slovenije koji su po rasporedu trebali da sviraju pa sam izasao i tako propustio infernal war treba me zaklati. Inferno je bio ok iako mi nisu omiljeni bm.

 

Pozdrav dragim ljudima iz RS i svaka cast za zastave na WH .)

 

Realno i zvucali su kao da su iz Slovenije. Jadno,bedno i smesno hahaha. Samo sto se vidi da basista ume da svira ali je u bendu sa onim nestretnicima.

 

ja sam gledao samo wh i otisao dalje...^^

jeben bend u pizdu materinu ! retko dobar bend sa ovih prostora ...

 

Picko jedna,nisi se ni javio.

 

jebena rakija >.>

ne secam se nicega posle kozeljnika xD

wh i kozeljnik su bili odlicni

 

Ti si se usrao za sve pare hahaha bole te kurac. Ne brini se bio sam nezan :wub:

 

Bilo je do jaja, WH pobedio EMO JE GAY A VOZD JE VISE NEGO OK!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu reci da je vredelo cekati ovoliko za treci nastavak ovog festivala.

 

Wolf's Hunger me je odusevio,stvarno je bilo sjajno ponovo cuti ,,Rujanske Gore", ,,United By The Hammer Of Svarog", naravo ,,Krv..." , kao i pesme sa ,,Osvete...",jer na drugom Vital Remains-u nisam bio, a cini mi se da su tad odradili poslednju svirku. Nadam se da sada kada su ponovo aktivni necemo morati da cekamo 2 godine na narednu svirku,samo napred! :)

 

Kozeljnik takodje, prvenstveno sto smatram da je ovo jedan od najkvalitetnjijih domacih sastava, i za razliku od mnogih kvazi-bendova,ono sto se moze cuti na Sigil Rust se jednako kvalitetno i precizno culo uzivo,nista drugo sem RESPECT-a,naredni nastupi ce sigurno biti jos kvalitetniji!

 

Infernal War je bend zbog koga je vecina ljudi i dosla,OK set lista,ali sam to prilicno mirno odgledao jer sam na prethodna dva benda ispustio dusu.U svakom slucaju,vredelo ih je videti uzivo,mada sam drugacije zamisljao njihov nastup.

 

Bleeding Fist ili kako se vec zovu nisam puno gledao,nije mi se dopao njihov imidz,a ni to sto sviraju,sigurno postoji razlog zbog koga su bili u line-upu festivala,ali samo ostao prilicno ravnodusan.

 

Inferno, tradicionalno treci put kolju u Srbiji!Iako je dosta ljudi otislo, ljudi su odlicno odradili set listu.

 

Ceka se USS 4 :rockdevil::twisted::twisted::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...