Jump to content

Fudbalski transferi


Мајор Гашпар

Recommended Posts

Luiz je odlican igrac. Moze pokriti vise pozicija u timu i imajuci u vidu da ne igra u napadu postize sasvim pristojan broj golova i asistencija. U odbrani nemam zamerki, prethodne dve godine je sigurniji od Terija.

 

А људски квалитети?

 

Hehe... Imaju zdraviju kosu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vredi ni Golf vise od mnogih automobila sto nemacke, sto automobila proizvodjaca iz drugih zemalja, pa opet drzi cenu i bude skuplji kasnie za 1000-2000 evra, tako bih otprilike napravio paralelu izmedju njih dvoice, sto se trzisne vrednosti tice...a za uspehe Mancestera poslednjih godina pored Fergia konjokradice i njegove sposobnosti da napravi jak kolektiv od ne bas prevelikih zvezda je naizasluzni bas Runi (po meni, cak je imao i veci uticai od Nailepseg)...motor ekipe, glavna karika...stoe Beil bio u poslednje dve-tri godine u Totenhemu, toe Runi bio za Mancester otkad je dosao iz Evertona...a Mata iakoe vrlo dobar igrac, mislim dae ipak neka treca violina u Celsiu, Frenk,Drogba, Teri mnogo uticainii prosle godine...ove godine je napredovao, ali nie jos dostigao bas toliku konstantu koliko vi pricate...moguce da ce jos napredovati, videcemo...jedino se slazem dae Runi u padu forme, mozda vise nikad nece zaigrati kako zna, ali i to cemo videti...mislim da mue dokurcilo da ga Fergi gura u sredinu, a Seka Persa je bio neprikosnoven kao jedini spic, pae pomalo i zrtvovan u celoi prici

 

Na krau cu da probam ocenama koe se koriste u metal arhivama da ih rangiram - Mata 80-85/100, Runjara 87-92/100 (ako igra kako zna, moze i celih 95, lagano)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дајте уозбиљите се. Луиз је сјајан штопер, али смешно га је поредити са Рунијем. Мата је млађи и одличан је играч али опет није класа као Руни. Шрек скоро да вреди као ова двојица заједно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...