Jump to content

Recommended Posts

• Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Нови албум тешко срање. Бенд су тешки позери, фанови су тешки позери. Прве две три песме пре било каквијех су обећавале добар панк мЈетал бенд, али изгледа да је испало њесра.

Ceo taj "humoristički" pristup bilo kojoj vrsti heavy muzike mi se ne dopada. Osim Horror Piknika, koji bez obzira na zajebanciju, sviraju muziku koja je pojam za ove prostore. A, MK... Ni smešan, ni

Mortal kombat je smece , pesme su im govna , 99% publike su im instant metalci koji prestaju da slusaju metal i rok po zavrsetku letnjeg raspusta tada se uozbilje i predju na narodnjake i trens

• 3 weeks later...

Koncert: 27.05. *Splav Lađa, Beograd* Brkovi, Horror Piknik, Horror Biške, Mortal Kombat, S.A.R.S.

Brkovi konačno dolaze u Beograd, tom prilikom će i Mortal Kombat svirati kao jedan od gostiju na njihovom koncertu. Pored nas sviraju i Horror Piknik, Horror Biške i S.A.R.S.

Idealna prilika za sve one koji žele kratku reprizu antievrovizijskog koncerta. :)

• 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jedna vest vezana za bend - naš basista i dugogodišnji prijatelj, deda Boca, otišao je u Ameriku da završi doktorske studije. Detaljnije o tome možete pročitati ovde. Bend će, i pored toga, nastaviti sa svirkama, uvežbavamo se već sa drugim basistom.

Pozz!

Ne planiramo da sviramo u Bg-u u neko skorije vreme. Trudimo se da obiđemo što više gradova možemo i da u svakom sviramo otprilike jednom godišnje (čisto da ne dosadimo :) ), a Bg je ove godine već bio dva puta. :)

:pivopije:

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Emisija na 202 je bila do jaja, vristao sam na: pa dobro, jeste metal ili punk? da.

Nego, drugar nije radio nocnu a rekao sam mu da je bilo 'zanimljivo' pa me zanima jel moze da se preslusa repriza negde?

PS, koleginica sto radi sa mnom kaze da ste narkomani, izlomite joj noge.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...