Jump to content

Borderlands


darthmoog

Recommended Posts

 

Borderlands = Diablo 2 FPS ali nije sranje ko Hellgate london.

Necu da smaram previshe o samoj igri koga to zanima neka izgugla, mene zanima drugo.

 

Ko hoce da igra co-op ovo, 4 igracha maks ovo ono.

Edited by darthmoog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam trenutno level 30.

Igra zanimljivo izgleda, ali je jako monotona(sve misije su tipa pokupi nesto, ili eliminisi nekoga), sreca pa nemam nista pametnije da radim poslednjih para dana ;).

Inace, Randy Pitchford iz Gearboxa je duhovit covek : http://xbox360.ign.com/dor/objects/957206/borderlands/videos/borderlands_spc_realgamer.html .

Edited by Bojan_

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Igra je sranje i monotona ....trci vamo , idi vamo , pokupi ova govna , ubi ona govna , samo trcis od mape do mape ....i cell shading...ne znam ko je izmislio to sranje , upropastili su Prince of Persia sa cell shadingom a i ovde izgleda bezveze ......svidja mi se kako je uradjen interfejs i dijalozi ali to mi nije dovoljno da mogu da kazem da je dobra igra ....njaaaa

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Okej sve predrasude su pale posle 5 min igranja :D U medjuvremenu sam u single presla sve (pri kraju general knoxx-a sam) a u LANu smo taman zavrsili samu igru. E sad, taj multiplayer je u prvoj trecini igre zaista bio kao sto su obecali - koliko igraca toliko puta tezi protivnici (u poredjenju sa single). Ali od druge trecine je postalo smesno. Bukvalno posle Moa i Marlija nismo imali izazov. Umiru bukvalno kao da imaju SP tezinu a nas troje ih trsi. Finalno cudo smo ubili svako sa dva sarzera a u single sam ga tukla tipa 15min. Jel ima neko isti problem, zna resenje...? Glupo mi je da ovako zabavnu igru do kraja predjemo bez akcije :(

p.s. znam da u drugom prelazenju postaje dosta teze ali trebalo je da vazi i ono za tezinu multiplayera pa smo ispaljeni...

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Jel igra neko dvojku? Sad skidam neku black box verziju na warezu od 3.5 giga valjda nije neki zajeb. Kec je bio dobra zajebancija u co-op modu, a koliko sam video iz trejlera dvojka deluje dosta zabavnije.

Ne samo zabavnije nego su odrali koliko su se posvetili dijalozima, okruzenju i ostalim cudima koja ti konstantno drze hajp na maksimumu :D

Naravno ja ne igram na nacin da mi se smuci vec prekidam pre nego sto mi dosadi.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 years later...

Relativno skoro sam uzeo na steamu Handsome Collection, dobija se drugi deo + skoro svi dlc-ijve (poslednji dlc koji je relativno skoro izašao sam ukačio dok je bio džabe) i Pre Sequel.

Sećam se kada je inicijalno izašao prvi Borderlands da nisam završio igru, dopadao mi se humor i animacija, ali je nekako sve bilo jednolično i repetativno.

Kod dvojke se to popravilo, odlična je glasovna gluma i likovi su interesantniji, pogotovo Handsome Jack. Obožavam njegove tirade dok ubijaš hiljade kreatura i plaćenika koji rade za njega.

I super je ceo trip sa loot sistemom koji daje na desetine novih oružja koje možeš da kombinuješ. U suštini ovo je Diablo u FPS fazonu samo u sci fi svetu. 😄

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...