Jump to content

Upcoming Games


Sinstrel

Recommended Posts

Pa ja mislim da je to i jedini razlog zbog koga su je prebacili ba 2015,bas zbog konkurencije.Jebote,razvijaju je godinama,i sada im je kao bitno ta 3-4 meseca dodatna.Seru.

Od ovih rpg-a koje si naveo,jedino mi DA3 interesantan.I mozda ovaj Bound by flame,ostalo ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, kapiram, ali Dark Souls je mnogo kul igrica, ja sam prvi hejtovao zbog opsteg hajpa 15-godisnjih konzoloida, ali kada sam je odigrao na PC-u odusevio sam se. Aj na stranu sto je teska i to ali ima fantasticnu atmosferu i obozavam igre sa pricom/svetom koji ti ne nabijaju na nos vec moras sam da otkrijes vecinu toga.. a dvojka ce sigurno biti neuporedivo bolje optimizovana na PC-u a i inace kazu da je jos bolja od keca. Ono sto ce biti problem za Witcher je ako se ona mega dojajna realistic fantasy igrica pojavljuje isto 2015 (Kingdom Come - Deliverance), sve upucuje da ce to biti jedan od najboljih RPG-ova u poslednjoj deceniji. Mada, ipak, ovo je CDProjektu treca, poslednja i najambicioznija igrica u serijalu, ubedjen sam da ce oduvati svakoga, kad god da izadje, cak su i Ameri sa dvojkom poceli da uvidjaju koliko je Witcher do jaja.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Da, ustvari, to je bolje poredjenje, ili jos bolje Natural Selection. I sticem utisak da su vampiri jaci iz ovih previewova, ali to ce sigurno balansirati. Ali definitivno bih mnogo radije video neku novu SP igricu iz fransize, ali mislim da su do kraja Defiance-a toliko zakomplikovali pricu da ni sami ne znaju sta bi dalje uradili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, bice to bolje optimizovano do kraja..i dvojka je bila surova ali se dalo srediti kada se poizbacuju motion blurovi, depth of field-ovi i kurci. A i ko ziv ko mrtav do 2015, pasce cene kartica nesumnjivo.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma izacice i maxwell do tada,mogu da zamislim koliko ce taj cip na 300w da izbaca,racunam skok i do 100 posto kao sto je bio izmedju fermija i keplera,ali jebem mu mater,znam da je cijela industrija u kurcu ali nije rjesenje da se ovako izvlace pare,odustace ljudi i preci totalno na mobilne platforme,jer je nevjerovatno skup sport PC gaming postao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covece,ti zaista lupetas.Kakvo izvlacenje para,kakvi bakraci.Meni je Witcher 2 isao u high podesavanjima na jebenoj GTS 450.Sada imam GTX 650,dakle nista bog zna sta specijalno,i sve zivo gura na high podesavanjima.A ta kartica sada kosta oko 100 eura.Da ne pricam koliki mi je ostatak konfiguracije kanta po danasnjim standardima (jebeni dual core e5200,kupio sam ga 2009...4GB DDR2...dakle,kurac).I sve ide perfektno.Sve,Preterujes,i to jako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali boga pitaj na kojoj rezoluciji plus dx10,ja pricam o minimum 1080p,dx11 i neki normalan AA,jer je jebote 2014ta,a i dan danas ti treba karta od minimum 200e da bi tekao witcher 2 u 1080p kako treba,i to bez ubersamplinga.u prevodu vec za dvije godine da bi igrao wither 3 tako ce biti dobro ako te pokrpi karta od 200-250e (kontam minimum maxwell serije x60,ako ne promijene nomenklaturu i cijene) sto znaci da u 2,2 i po godine da bi se uzivalo do kraja treba samo na grafiku dati bezmalo 500e.

 

kazem,spiralno idu u kurac sa tim,jer je samo pitanje vremena kad ce sve to da pomete neki gigant tipa samsunga ili sl sa nekom AIO pristupacnom mobilnom spravom i bice kraj igranju u ovom formatu.nvidia je tad nabola pravu stvar sa 8xxx serijom,oko 4g solidan fjucrprufing sa kartom od 200e,nadam se kad vec nije mogao kepler da ce bar maxwell ici tom stazom,mada vidim da najavljuju vec sledece cipove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1080p rezolucija.Apsolutno svugde.AA je ili na 4x ili na 8x,zavisno od igre.E sto se tice dx,tu ne mogu da tvrdim,nikada nisam obracao paznju.Iako,nedavno sam pikao Deus Ex sa dx11,i islo je glatko i savrseno.No dobro,to je matora igra,mozda to bas i nije neki dobar primer.Sve u svemu,sve sto je do sada izaslo a sto sam ja probao je radilo savrseno sa nabudzenim podesavanjima na mojoj polukanti od masine.A ako meni tako radi,radice i nekome ko ima neki solidni i3 i jacu grafiku

 

Sto se tice Witcher 3,jebiga videcemo...mozda nece raditi kako treba,mozda uskoro nece nista raditi kako treba.Ali do sada nisam nikada imao probleme

Share this post


Link to post
Share on other sites

kazem ti,performanse 780ti i ako maxwell na 300w potrosnje bude 100 posto jaci opet ocekuj na karti od minimum 200 i kusur evra.intel naprimjer solidno pejsuje,tako da ako sad roknes na njihov procesor u visem segmentu trajace bar 4 godine.2 godine za muznju mid segmenta trzista je premalo,jer kao sto rekoh kad neki gigant izbaci mobilnu AIO spravu (a ja racunam na apgrejdabilni tablet,u smislu,rama,storidza i periferija) i kad ta sprava bude imala performanse konzole i bar hd rezoluciju i bude kostala do 500e svi ce preci na to i bice smrt konzola i PC gejminga.majkrosoft tu najvise gubi,tako me cudi umjesto sto su krenuli u trku sto nisu pritisnuli bar nvidiju da smanji dozivljaj.

Edited by BLAGOJE

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Trojku sa imbecilnom pricom i prenadrkanim Vaas-om koji na mene uopste nije ostavio utisak ne bi trebalo da bude tesko prejebati, meni je dvojka bila bolji deo, iskreno. A ovaj Bloodborne ce biti jos jedan Demon's Souls, aka vrhunska igra koju nikada necemo videti na PC-u. Picka materina Soniju sa ekskluzivima, smradovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...