Jump to content

Upcoming Games


Sinstrel

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Haha, ne. Najgori ES ikada je Arena. A ovo je zapravo prilicno bolje od Skajrima u nekim stvarima, koliko sam ja do sada iz dve bete mogao da vidim. Jeste, naravno MMO-izovano je dosta ali realno van svih mojih ocekivanja ima dobre kvestove sa zapravo interesantnijim npc-ovima i radnjama nego u vecini Skajrima + moze da se obidje ceo Vvardenfel, sto je samo po sebi winner. Ali naravno, sve je to kul za kad je dz, ceka se da igra ode ftp pa ce se tek onda pikati.

Edited by Salvation
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar je Origins toliko losiji od prethodnika? Nisam ga jos igrao, ali najvise me privlace hvale o smanjenju drndanja dugmica i borbe sa boss-ovima.

Ono sto mi se ne svidja kod trejlera je vidan uticaj Nolanovog Betmen serijala, obratite paznju na betmobil, cudna mesavina Nolanovog vozila sa sitnim omazima ka Bartonovom betmobilu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Origins je odlican, a inace njega je radila 2. kompanija, zato se Joker razlikuje fizicki od onog iz prvog dela.

 

Nije Origins los, ima sjajnih bosova i mobovi ne izgledaju nabijeno kao Hulk

 

A u ovom traileru vidim dosta toga razlicitog kao i Nolana kao sto ti kazes. Ali videcemo kada izadje gameplay. U svakom slucaju vise me privlaci ovo nego Assassins Creed 3 i 4.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sada naleteh i na ozbiljne zalbe za Origins. Igra je cesto nestabilna i zna da puca u odredjenim misijama i da ne moze da se predje 100%. Studio koji je radio igru je u fazonu, prvo da izbacimo novi DLC, pa cemo posle mozda ispraviti bagove. Podsetilo me to na Bethesdu i Fallout New Vegas i Fallout 3 GOTY, gde su glatko odjebali kupce da ista poprave.

Zasitio sam se Joker-a, verujem da i on privlaci igrace, ali koliko varijacija mogu da naprave sa jednim konstantnim negativcem? Mogli bi od drugih zlikovaca nacine glavne antagoniste Two-Face, Poison Ivy, Penguin, ili Ra's al Ghul, ili da ubace neke koji se do sada nisu pojavljivali npr. Clayface.

Na wikipediji kazu da je Scarecrow glavni baja u Arkham Knight-u. Zasto imam predosecaj da ce Joker izroniti iz vecnog mraka? :haha:

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni objavili. NE mogu sada tacno naci objavu. Kao mogu sada izbaciti ali ce biti puno bagova. Ovako hoce da je prepeglaju skroz, jer kao sto oni kazu ipak je to najveci rpg koji je izasao do sada.

 

nadjoh:http://www.pcgamer.com/2014/03/11/the-witcher-3-delayed-now-due-february-2015/

Edited by Маузер

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste smor, ali iskreno, dobro je. Em ce biti bolja igra em je 2015-ta inace malo mrsava za RPG-ove a 2014 nestvarno dobra.. mislim, pored Dark Souls-a II, Dragon Age-a III, Pillars of Eternity-a, Wasteland-a II, bice i onaj Bound by Flame i jos par igrica kojih se ne secam, znam da ima svakako jos nesto veoma dobro. Jos kad se tu dodaju ne-rpg-ovi tipa novi Wolf, GTA V itd, 2014 ce biti prilicno bogata i bez Witchera. A ovako ce i sigurno uzeti titulu igre godine 2015.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...