Jump to content

Battlefield 1942


ShinigamY

Recommended Posts

Evo ovako, trazio sam topic i nisam nasao... Pa reko da ga otvorim. Igra je ipak legendarna ;) 

 

E sad, imam ekipu nas 7-10 (nisam siguran) koja bi da krlja ovo preko hamachia :) Tek skidam igricu i expanzije (dogovoricemo se koja ce se igrati). Pa ukoliko neko zeli da se krlja zajedno sa nama, slobodan je da udje ;) Sto nas je vishe to je bolje ;)

 

 

Hamachi: Paracin Gaming

 

Password: 123 (univerzalka :) )

 

 

 

 

 

Inache, verovatno cemo za vikend da se krljamo, pa pozurite sa nabavljanjem igrice ;)

 

 

Edited by ShInIgAmY91

Share this post


Link to post
Share on other sites

Carska igrica i jedna od retkih koju sam, i pored što imam operativnu pirateriju, morao da uzmem na originalu... 1942 i Vietnam su svakako igre koje svako mora bar jednom da igra... uključujem se u ekipu :pivopije:

 

P.S. Koje sve expanzije treba da se poseduju?

Edited by Patriarch

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako, ako hocete, igracemo najobicniji BF 1942 za sada. Predlazem da svi skinu ovo:

 

http://www.mofunzone.com/download_games/battlefield_1942_desert_combat_extended_v9_0_full.shtml

 

To je mod za BF zvan Desert Combat. Mnogoooo je jebeno, i zesce da igramo sa helihopterima i tim kurcima :D Jer planiramo da svi igramo taj mod. 

 

Sto se tice podesavanja za hamachi. Uvek idite na basic podesavanje, nemojte ono profesional ili kako vec. Uvek free. I da, pre igranja iskljucite totalno firewall, jer u suprotnom nece biti dobre veze i dolazice do pucanja. 

 

 

 

 

Znaci u Hamachi udjite, u grupu "Paracin Gaming" (mora ovako da se napise bez navodnika sa Spejs) i sifra je 123

 

Videcete moj nick tamo online, pa desni klick chat ako nesto zatrebam ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh otkrio sam o cemu je rec, i meni je isto tako... Ovaj gore link je za 0.9 desert combat (sto znaci da je to Mod Mod-a) Treba Skinuti Desert Combat 0.7 da bi igrica radila. Evo linka:

 

http://www.ausgamers.com/files/details/html/10369

 

Izvinite, nisam ni ja znao, provalio tek sinoc... I ovaj je oko 500 mb-a, tako da nie problem da se skine ;)

Edited by ShInIgAmY91

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 years later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...