Jump to content

Emulator Playstationa 2


vegeta

Recommended Posts

Potreban mi je neki dobar emulator i upustvo za koriscenje istog, posto nikad nisam koristio. Planiram da igram Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 3.

Hvala unapred :pivopije:

ps: imam iso fajl igre

Najjaca igra IKAD. Doktorirao sam to, burazer i ja se kidamo povremeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

  Ne znam da li znas da ti treba jaka grafulja, par giga rama i (dvojezgarni) cpu klokovan preko 3GHz da bi valjano radilo.  

ja imam konfiguraciju koja je i vise nego ok za igru preko psx2 emulatora ali dzaba na malo vecim ili medium detaljima mogu da zaboravim igru,vecinom koci i kada je sve na low-u i iskljuceno jedino radi pristojno kada iskljuci zvuk i video drzim na low i iskljucim sta mogu ali to onda nije igranje...najbolje da se nadje neka konzola,ovako je samo pacenje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  Ne znam da li znas da ti treba jaka grafulja, par giga rama i (dvojezgarni) cpu klokovan preko 3GHz da bi valjano radilo.  

 

Ja imam GForce FX 9200 GT 1 gb grafulju i 2 gb RAM i 2.4 ghz procesor (dual core) i sve sljaka neverovatno dobro... Btw, to je moj mladji brat expert, proveo je dane pronalazeci prava podesavanja za nas komp, i neverovatno radi. Grafika u full-u, nema da secka, FPS 100+... Nisam mogao da verujem. Ali eto, mora da se dugo cacka, i pronalaze prava podesavanja. Znam likove koji imaju ako ne i duplo jaci komp od mog, a ne mogu da pokrenu DBZ

 

BTW Naruto Shippuden je nevidjena perverzija od igrice :D

Edited by Shinigamy91

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otidji na emulation galaxy ili neki slican forum, pomoce ti tamo verovatno.

 

Meni je na 4850, 4gb (3.5 tacnije) i 2.66ghz radilo usporeno. Bilo je to u neku ruku i igrivo, mozda je gameplay bio nekih, lupam, 20-30% usporen. Mada, probao sam samo Tekken 5, a emulator mi je trebao samo da igram NBA Street v3, a tu igru ni ne podrzava emulator :icon_ne:

Edited by Zoidberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

au pa sta onda treba za pristojnu emulaciju 2gb ddr5 graficka? ako je 5570 spora onda jebes tehnologiju.jeste da je budzetna graficka ali opet je kor klok 650mhz i memori 1600mhz sto je daleko od prilicno spore graficke...skoro sve novije igrice(izuzimam gta 4 i crysis to sam morao igrati na 1152xnesto i na skoro max detaljima) picim na max detaljima i rezoluciji,jeste da mi sada fali jos 2gb rama ali dobro kupice se to..nisam primetio da mi se uopste gusi graficka pri igranju nego procesor jer dodje do 90 i nesto % koriscenja i pocinje da koci slika.overklokovao sam ga na 3.3ghz malo je bolje ali nista znacajno.citao sam da je dzaba uzimati i kvatro kor kada vecina tih emulatora vidi samo dva kora ne bitno koliko ih imate..

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jbg, ti emulatori su tako ocajno optimizovani, oduvek je tako.

Ma grafa je dobra za komp ako si na manjem monitoru, igraces sve bez problema, ali opet treba ti verovatno nesto poput 5770 za pristojnu emulaciju i neki jaci procesor

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dimmu, veruj mi, brat nije gledao po netu nista... Samo skinuo emulator, i BIOS-e, i cackao, cakcao, dok nije pronasao idealno... U tome je fora. Od kompa do kompa varira konfiguracija. Zajebana stvar, ali se isplati. On prvo podesio za DBZ i radi super, i upali Naruto, kad i ta igrica isto sljaka super :) Btw na 1920 x 1080 rezoluciji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti emulatori su teška rabota, pratim njihov progres od 2006e, i još su u nekoj beta fazi, nikako da sazreju da postanu ozbiljni emulatori. I sa najačim kompom ponovo će te imagti glitcheve i pad framerate, veoma je ne praktično igrati, i nekako nemožeš da se uneseš uopšte u doživljaj zbog svih tih sitnih zajebancija. Dok naprimer PS1 emulator i dan danas koristim, kako na PCu tako na PSPu, a pojavili su se baš pri zalasku sunca za PS1 tamo 2001e. :)

 

Inače ja još uvek aktivno igram PS1, i još uvek tvrdim da je to najbolja konzola ikada!

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да ле неко зна како се тачно звао онај фудбал са оног старог четвртастог нинтенда. Чини ми се да је био 5 на 5 или 6 на 6 па кад уватиш маказице то је као неки супер шут и скоро сваки улази чак и са центра.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

PS1 jeste najbolja konzola. Pokusavao sam nekoliko puta da igram stare dobre igre na kompu ali ne vredi. Ne kontam u cemu je problem, imam Nintendo 64 emulator koji dobro radi, picim Super Mario 64 i Donkey Kong-a skoro svaki dan. :haha:

 

Pusti ti Donky Konga i nabavljaj Perfect Dark, Super Metroid, Final Fantasy VI i Ocarina of Time, da vidis sta su igre. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pusti ti Donky Konga i nabavljaj Perfect Dark, Super Metroid, Final Fantasy VI i Ocarina of Time, da vidis sta su igre. :D

 

Chronno Cross je meni najbolja igra ubedljivo, sta bih dao da je opet odigram..

Zapravo 2 igre koje bih najvise voleo da igram ponovo sa PS1 su ta i Spyro the Dragon (prva tri dela).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono sto sam ti ja gore preporucivao su Nintendo 64 igre, naravno te igre nemogu ni da pridju mojom favoritima sa PS1, nego rekao ako te zanima 64orka

 

Hmmmm.... Chrono Cross je definitivno jedan od igara koje su obelezile moje odrastanje, mada mozda mi je za trunku drazi Chrono Trigger samo zato sto sam ga prvog igrao. Magicna igra u svakom pogledu, mada u to vreme JRPG(1994-2001) je bila i bice najoriginalniji i najinspirativniji gamerski period ikada. Ja kazem kada bi deca odrastala na JRPGovima iz tog perioda svet bi itekako bio bolje mesto. Jednostavno nemogu da zamislim tu osobu koja posle predjenog jednog Chrono Crossa , Final Fantasy VII , Xenogearsa moze da ostane ravnodusan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aa, mislio sam da su to igre za PS1, moja greska, zaboravilo se..

Ja sam veliki fan 3d platformskih igara, sta cu, Super Marija 64 jednostavno moram da odigram s vremena na vreme, makar to bilo na 10 minuta, kad vec ne mogu Spyro-a, moje omiljene igre u zanru. :)

Chrono Cross je jednostavno neverovatna igra. Dok sam je igrao bio sam potpuno uvucen u taj svet. Steta sto vise nema takvih igara. Prica, likovi, lokacije, borbe, muzika.. ma sve je toliko dobro uradjeno, toliko zarazno, a danas sa svom tom fensi grafikom ne mogu da ponove..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest c1k4_ml3kc3

Мени ради сасвим добро pcsx2 :]

 

Енивеј, скините игру Skies of Arcadia за Dreamcast emu. Одлична је. Има гомила игара за PS2 које су JRPG. И, одличне су. :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...