Jump to content

2010.07.23-25. *Kavarna, Bugarska* Kavarna Rock Fest


LazaGNR

Recommended Posts

23. jul: Tarja,Doro,Epica,Leaves’ Eyes i Atrocity

24. jul: Kreator,Sodom i Korpiklaani

25. jul: Accept,Primal Fear,Annihilator i Voivod

 

Za 3 dana karta je 45 evra (90 leva),a za 1 dan 20 evra (40 leva).

 

http://www.kaliakrarockfest.com

 

 

Veselo,veselo,nema sta :pivopije:

 

 

 

@angels deserve to die:nauci da se koncerti u inostranstvu otvaraju u ovom delu (a ne u Koncertima) i da da se stavlja u naslovu mesto (pa i drzava) :meshuggah:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha Conko Conev :D

Ma radi on,tj. glavni je on i dalje tamo ali ne rade ovi iz Joker Medije ( Radost,Martin i ta kompanija ) nego je uzeo drugi promoter.

A ja Conka vala znam licno,blejasmo mi pre 2 godine na nekom rucku pa smo posle trebali na neki golf sa Alice Cooperom ali iskulirasmo to iz razloga sto smo se jurili sa Flamesima ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, Lazo :pivopije: Nego, ja sam mislila da sam stavila... Ah, nema veze :haha: Posebno mi se ide na drugi dan, ali opet cu da propustim :(

 

Eh,da,Angels je verovatno zaboravila da doda se ochekuje josh 3-4 benda :)

I da,vishe nije isti organizator,niti termin odrzhavanja,a koliko vidim ni koncept ^^

Nije da sam propustila, nego nisam znala. Ali sam primetila da termin i koncept nisu isti. Predjashnji festivali su mi bili interesantniji shto se tiche izvodjacha.

Edited by angels deserve to die

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo bi da sam tamo barem treci dan, a mozda i drugi... a mozdi i prvi...

 

Ako ovog ljeta ne bankrotiram, onda ne znam kad cu.

No, kako je to Nele rekao u pjesmi "Posljednja oaza": "Zivot je jedan, zivi ga, Fikreta."

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Valtam

Poz ljudi,

 

trebaju mi neke logisticke informacije, nadam se da neko od vas koji ste isli prethodnih godina moze da mi pomogne.

 

Gde i kako mogu da kupim karte?

 

Da li jos uvek ne treba viza?

 

 

Kako je najbolje putovati?

 

Koja je situacija sa hotelima/motelima u blizini?

 

 

 

 

 

 

Mislim da je to sve, izvinjavam se na smarackom postu ali bas mi se ide na ovo   :pivopije:

Edited by Valtam

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Karte mozhesh kupiti preko Eventima ja mislim.U svakom sluchaju karata ima dovoljno i na dan festivala i nisu skuplje nego sada.

2.Ne treba viza naravno.

3.Eh sada....zavisi da li zhelish da se cimash ili ne ... Ja sam prvi put ishao vozom i to je sranje iskreno...20+ sati do tamo po najgoroj vrucjini...nakon toga sam ishao na varijantu voz do Sofije,pa avion od Sofije do Varne...ispala mi je jako jeftinija varijanta,a i realno stizhe se za 50 minuta tamo avionom...jedini problem je shto morash da se cimash da rezervishesh karte preko neta ili da ti neko to kupi u Bugarskoj...

Mene je to sve izashlo jeftinije i udobnije jer sam umesto skoro 24 sata klackanja vozom,stigao iz Nisha u Kavarnu za nekih 5 sati ukupno.

4.Motela mislim da nema,ima par hotelchicja i privatan smeshtaj.Kavarna je proshle godine u maju bila full rezervisana,te sam ja smeshtaj nashao na nekih 30ak kma odatle.Ako zhelish smeshtaj u Kavarni bolje je da potrazhish po netu shto pre,smeshtaja ima,prilichno je jeftin i pristojan,ali treba biti brz a ne chekati jun da to jurish.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li jos uvek ne treba viza?
2.Ne treba viza naravno.

Mala korekcija - viza ti treba ako imas onaj nas stari (plavi) pasos,a ako imas ovaj novi (crveni) onda ti ne treba.

 

 

Za hotele/motele stoji to sto je receno (pozuri),ali imas i kamp (besplatan),pa poneses sator i boli te... :)

Mada sam cuo od nekih da se moze naci privatan smestaj.Tipa,babe i dede cekaju turiste na autobuskoj (ili cak i ispred stadiona) i nude smestaj (privatan smestaj).

Pa mozes i sa tim da se okusas...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mogu da verujem ko ce sve doci na fest. ima da radim, skupim pare i na fest.

2008 kad je otkazao Slayer kod nas ja sam sasvim slucajno otiso na more u Bugarsku sa drugarima. I kad smo stigli tamo izasli iz busa da kupimo nesto da pijemo, i vidimo negde plakat veceras svira Slayer i In Flames. ja happy ko majmun sa bananom, presvuko se i krenuo stopom 100km do Varne pa jos jedno 20km nekim kombijem do Kavarne. u kombiju upozno 2 ribe i 1 lika(samo jedna je znala engleski(sa vecim sisama xDD)). otisli tamo istreskali se, popili, jos me i pitali gde cu da spavam kako sta... ja reko ljudi ako mogu svama ok ako ne nema veze cu se snaci. oni samo rekli nema problema, rasirili sator i kazu kad se popije lepse se spava... ja odusevljen.

drugar popizdeo kad sam mu reko da sam gledo Slayer.

Edited by DarkTerroR

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mogu da verujem ko ce sve doci na fest. ima da radim, skupim pare i na fest.

2008 kad je otkazao Slayer kod nas ja sam sasvim slucajno otiso na more u Bugarsku sa drugarima. I kad smo stigli tamo izasli iz busa da kupimo nesto da pijemo, i vidimo negde plakat veceras svira Slayer i In Flames. ja happy ko majmun sa bananom, presvuko se i krenuo stopom 100km do Varne pa jos jedno 20km nekim kombijem do Kavarne. u kombiju upozno 2 ribe i 1 lika(samo jedna je znala engleski(sa vecim sisama xDD)). otisli tamo istreskali se, popili, jos me i pitali gde cu da spavam kako sta... ja reko ljudi ako mogu svama ok ako ne nema veze cu se snaci. oni samo rekli nema problema, rasirili sator i kazu kad se popije lepse se spava... ja odusevljen.

drugar popizdeo kad sam mu reko da sam gledo Slayer.

 

Brate sve je to kul,ali od Varne do Kavarne ima 60,ne 20 km :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kombinujem i ja nekako...evo danas saznah da mozhda zbog posla necju mocji na onaj fest u Madjarkoj :(((

Moracju da vidim ko josh hocje na ovo,svake godine gomila ljudi iz drushtva sigurno "ide" i na kraju nas dvoje i to je to violent.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok,evo upravo sam dobio zvanichan note od organizatora :

 

 

KAVARNA ROCK FEST 2010 !

 

Bulgaria's now traditional Kavarna Rock Fest will take place on June 23 - 25 at the Black Sea coast's town stadium.

 

In a new departure, the organizers have announced that the opening day will consist entirely of female bands and performers.

 

Tarja Turunen, former Nightwish vocalist, will top the bill on the first day. Other performers will include Epica, Atrocity, Leaves’ Eyes and Doro Pesch, formerly vocalist with German heavy metal group Warlock.

 

The second day will see performances by German trash metal bands Kreator and Sodom, in company with folk-rock legends Korpiklaani.

 

Canadian bands Annihilator and Voivod will perform on the third and final day, along with German groups Accept and Primal Fear.

 

The line-up of bands has not yet been finalized, as the organizers expect more groups to confirm their participation.

 

In another first for Bulgaria, Kavarna will have its own festival rock radio, broadcasting interviews and sounds from backstage. There will also be festival fun events, such as bungee jumping.

 

Tickets for the event are available from Tuesday, and are being distributed by TICKETSTREAM.BG /www.ticketstream.bg/. A single-day pass will cost BGN 40, and a three-day ticket BGN 90.

 

Promoted by Loud Concerts and Kavarna municipality.

 

www.kaliakrarockfest.com

 

www.loudconcerts.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...