Jump to content

World Of Tanks


Ozziris

Recommended Posts

Igra je besplatni mmo u fazi testiranja (open beta) i svodi se na okrsaj tenkova.. nesto nalik counter strike stilu..samo neuporedivo kompleksnije. birate da li cete voziti artiljeriju, light/scout tenk, medium, heavy, ili tank destoyer. da ne bi duzio:

Dive into intense tank-on-tank combat to enjoy an amazing new battlefield experience with a balance of multiple genres. A unique blend of these "ingredients,” supported by top-notch graphics and stunning audiovisual effects, provides endless challenge and excitement.

 

Simulator. Authentic models and vehicle characteristics make you feel like a real tank commander taking part in a furious armored offensive.

 

RPG. Your armored steed isn't just a tin can on tracks - it’s a living, evolving mechanism that should be treated accordingly. Research your available upgrades and modifications to enhance its performance on the battlefield.

 

Action. Take part in joint operations to spot, track, and destroy enemy units and engage in head-to-head duels where your speed and reaction time is as important as in any co-op shooter.

 

Strategy. There’s only one simple rule to follow - don't be a hero. Rally your comrades to devise a battle plan and assign roles, then move out and defeat your enemy on the field of honor.

 

http://www.youtube.com/watch?v=iGozEPQ5aUE

 

kljucevi za open betu: http://www.shatteredcrystal.com/index.php/world_of_tanks

treba da se klikne na add to cart, registrujete se i dobijete kljuc na mejl

 

Inace postoje ogromni planovi za igru: http://game.worldoftanks.com/news/general_news/clan_wars_details_revealed

to kad krene konacno izdanje..a i ono ce biti free.

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 3 weeks later...

Ja prestadoh kad se završila beta, nema besplatnog golda, mnogo me sad smara sve ispočetka da nabijam. Imao sam t54 i object 212, nemam sad motivaciju da igram sa slabijim XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
Guest HEFEST

Ja cepam podosta, ali onako na suvo bez golda i sranja. Nadimak HEFEST naravno. Stigao sam do tiera 8, ali za dalje moram da tucem jos dosta da bi skupio kintu. to me smara opasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...

Kupio VK4502 B i vec uzeo drugoga topa i turet. Na Ferdinandu najzad uzeo tier X top. Sada susim boze sacuvaj. Gde ja prodjem tu trava ne nice. Bice to najjaci TD ikada.

 

Al jesam se usrao dok ga nisam istrazio. Prethodni top govno, a stavlja te sa zverima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

има тема, до јаја. почео сам пре неких десетак дана. прво сам кренуо на Хелкета и KV-1S, а остало полако. изузетно је фрустрирајуће играти са Русима пре V тиера.

Share this post


Link to post
Share on other sites

KV-1S ti je najbolji tenk tier VI. Posle njega IS ubica. Ja sam se malo zajebao jer sam krenuo nemacku liniju od pocetka. Jurim Mausa megaloman. :mhihi: Ima da gulim sa tier IX jos podosta do Mausa. EXp se dosta lakse stice nego kes. Moj savet ti je da od pocetka stekas kes sto vise. Takodje cekas popuste i pratis novosti na sajtu. Kupi obavezno Camouflage net i Binocular telescope kada malo odmaknes sa igrom. Mnogo znace.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ја сам ипак више за Хелкета, када је у питању најбољи tier VI тенк. јесте KV-1S зверина, али је од папира и много лако се пробија оклоп. лично их редовно скидам са M8A1 (tier IV са tier V топином) без икаквих проблема. а кад га већ споменух, само да кажем да је тај тенк један од убедљиво најбољих low tier тенкова у целој игрици. мали је, лако се да сакрити, а снајперише као луд.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa Helketom nisam igrao jos pa nemogu da kazem. Znam samo da znaju da zadaju dosta problema. Znas koja je uzivancija kada na ferdija krknes tier X top, a jos te ubaci sa svojim i slabijim tierom. ubijas pre nego sto opalis. Imam i ISU-152, ali nemam jos nabolji top jer nemam srece i uvek me ubace da igram sa totalnim debilima. Eto juce igrao 10 partija sa ISU-152 i 10 poraza sa skorom 1-15. Tog jednog ja ubijem. :mhihi: . Kada stavim top kazu da krca skoro najjace na igri pa cu onda da nadoknadim svu ovu sekiraciju.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo sam Black Prince britanskog tenka. Tanak top, ali armor nije los. Videcemo kako ce se pokazati. Jare dodaj me u prijatelje pa mozemo nekada platoon da opicimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Black Prince je jedan od boljih tenkova u tier 7. Ruski tenkovi teze ga probijaju. Mali dmg ali brzo puca, koliko se ja secam. Najveca mana mu je sto je spor, znaci kada negde krenete obicno nema vracanja :D

Najgore sto ta britanska linija nije igriva - za timske igre mislim. Mada kazu da je tier 10 zver, nikako da skupim pare i da ga kupim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...