Jump to content

World Of Tanks


Ozziris

Recommended Posts

MI obični smrtnici koji nemamo premium account ni ne možemo da uzmemo tier 10, ogromne se pare gube za svaku partiju na municiju i popravku, ne isplati se ni tier 8 i 9, tier 7 je granica isplativosti što se tiče običnog accounta, ja imam t44 koji je tier 8, pa gubim pare i na pobedama, jedino ako baš otkinem i uništim nekoliko njih a pretrpim minimalna oštećenja zaradim nešto, sada skupljam pare da uzmem onu dodatnu opremu za t 29.

Edited by Oak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez premijuma moze da se igra u plusu i sa osmicama ali kao sto rece zahteva dobru igru.

Cesto imaju misije gde moze da se uzme premijum dan.

A istina je da mora da se ima premijum nalog a posebno premijum tenk za zaradjivanje para ako se razmislja o ozbiljnoj igri.

Inace meni je do sada najlepse bilo igrati sa sedmicama. Ako me neko vidi ingame neka se javi pa mozemo koju zajedno :D Nick: Javorus

Share this post


Link to post
Share on other sites

да се похвалим партијом од прекјуче:

 

1488228_688572761173944_1903347509_n.jpg

 

можда није ништа посебно, али ми је ово убедљиво најбоља до сад, с обзиром да активно играм тек можда месец дана

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Alo tenkisti jel se igra?

Evo da napravim regrutacioni post :D

Drugar je iz zezancije napravio klan ima nas 10ak i kao igramo se :D

Bili smo u ozbiljnim klanovima i igrali klanske, timske itd...a sada smo odlucili da se malo odmorimo.

Za sada igramo timske kada se skupimo a ko zna ako bude vise ljudi i ako nam se igra mozemo i klanske :D

Iako trazimo kao ozbiljne uslove za ulazak u klan :D jos u februaru primamo sve koji to zele :D

Ako ste zainteresovani javite se!

Klan PILAD :D

http://worldoftanks.eu/community/clans/500030850-PILAD/

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 10 months later...

Ne verujem da niko ovde skoro ne igra tenkove. Kakvi ste vi drogosi!!! Igrate neke LL i ostala sranja, a ne dajete sansu umetnosti samo zato sto su tenkovi u pitanju.

 

Ja ne igram pucacke igre skoro nikada, a ovu od kada sam poceo nemam vremena ni za jednu drugu evo vec 2 godine i jace.

 

Ove nedelje opasna zarada na tenkovima. Ima misija Salary increase pa kada se to jos upari sa premium nalogom samo prsti. Jadjenje je i od para i od iskustva.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...