Jump to content

Uriah Heep


Feanor

Recommended Posts

  • 1 month later...

Ja sam pojeo jaja sto nisam mogao do Zajecara tog dana,slusao sam na radiju prenos i skakao po sobi,kao da sam tamo! Uhhhhhhhhhhh,pa i preko radija mi je bio vrh koncert,mogu da mislim kako je bilo tamo.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Seća se neko prošlogodišnjeg Peace festa u Dimitrovgradu, na kome je kao headliner nastupio Glenn Hughes? Ove godine nastupaju Uriah Heep & John Lawton!

 

Za sada možete ovde naći informacije...

http://profile.myspace.com/index.cfm?fusea...endid=313906140

To znachi da nisi bio proshle godine na Hughesa i da ne znash kako je bilo dobro :-) Ili greshim? Ispravka- Uriah heep ne dolaze, dolazi samo John Lawton.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peace rock fest 2008- 9. 5. 2008. Dimitrovgrad, gradski stadion. Specijalni gost John Lawton- ex frontmen grupe Uriah Heep.

 

Cena ulaznice 400 dinara

 

prijavljivanje grupa od 16-22 Aprila 2008

 

kontakt osoba za prijavljivanje grupa Davitkov Dimitar

tel: 010/361-034

064/291-8366

 

 

ulaznice se mogu kupiti ili rezervisati u domu kulture u Dimitrovgradu

tel: 010/362-707 i 010/360-777 od 09-14h

i u narodnoj kancelariji u Dimitrovgradu tel: 010/360-132 u vremenu od

09-18h.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini, pogreshila sam citat, odgovorila sam osobi koja je postovala pre mene, ne tebi :)

Pa ako odgovaras na poslednji post onda nema uopste potrebe za bilo kakvim quote-ovanjem (mislim,cemu to? :lol: ) ;)

 

 

 

Nista,valjda cu otici na ovo u Dimitrovgradu 9da vidim sta se tamo desava) :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate,zar te ne mrzi da prođeš pola Srbije da bih video Lawtona?Sem ako si baš toliki fan Uriah Heep-a :)

Edited by LazaGNR
http://www.yumetal.net/forum/index.php?showtopic=32159 (sta je to kazem malopre u postu koji si quote-ovao? :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvi,ja uopste nisam fan tog Lawtona :):bigblue:

Cak sam ga i gledao proslog leta (u solo varijanti;ne sa Uriah Heep-om) u Bugarskoj :da:

I bio je dobar koncert :muzicar:

 

 

 

Nego,boli mene ... za tog Lewton-a :D

OK mi dodje,jer 9. maja je to u Dimitrovgradu,a 10. produzavam za Bugarsku na WASP i Twisted Sister (sto mi je primarni cilj) :da: Tako da mi ovo dodje "usput",pa ono kao ajde da svratim da vidim sta se desava ;)

 

 

Najbolje bi bilo da cu ja sad da picim iz ZR-a do bugarske granice samo zbog njega (a nisu mi/nije mi ni u prvih...ne-znam-kol'ko bendova) :lol::bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...