Jump to content

Nove igre


Жвакић

Recommended Posts

I meni deluje. Nadam se samo da nece trebati neka monstruozna masina da se pokrene igra. Brotherhood mi radi na max detaljima.

Takodje se nadam da nece odlagati izlazak za PC kao sto su radili sa prethodna tri dela

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja probao skoro gomilu free mmorpg-ova, i nijedan mi se nije nesto svideo, mozda zato sto su svi isti i gomilu vremena zahtevaju... a inace igram witchera 2 pomalo... :mrgreen: ti?

Edited by KinSlayer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

Безвезе што је 2D?

 

:haha::haha::haha:

 

Па боље да је 2D него да изгледа као свака друга игрица на данашњем тржишту, пренабуџени Bloom + оклоп и штит к'о да се производи у фотокопирници и чим има "Choices" одма' је најбоља игра на свету :haha::haha::haha:

 

'Ајте, молим ве :no:

 

ево доказа да графика НИКАД не игра пресудну улогу када је реч о видео-играма већ, радије, дизајн и прича.

 

http://www.youtube.com/watch?v=NW5fG8FGz4g

 

Радије бих играо једну стару SNES игру него ли стотину нових издања за PC.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Безвезе што је 2D?

 

:haha::haha::haha:

 

Па боље да је 2D него да изгледа као свака друга игрица на данашњем тржишту, пренабуџени Bloom + оклоп и штит к'о да се производи у фотокопирници и чим има "Choices" одма' је најбоља игра на свету :haha::haha::haha:

 

'Ајте, молим ве :no:

 

 

 

Радије бих играо једну стару SNES игру него ли стотину нових издања за PC.

 

Pricam o platformama, koje su mnogo zanimljivije u 3D. Slazem se da igra moze da izgleda lepo u 2D, volim i ja cesto da se poigram igricama sa sege i super nintenda, ali danas, kada postoje takve mogucnosti u kreiranju i dizajnu igara (skoro neogranicene), jednostavno je glupo uraditi ovako nesto.

Prost primer je Spyro the Dragon koji je najbolja platformska igra svih vremena, po meni, i ono sto najvise volim u toj igri su ogromni svetovi i sloboda kretanja, istrazivanje itd itd. Ovako u 2D se sve svodi na skrolovanje udesno, meni je to daleko dosadnije, i ko kaze da mu je bolje 2D 0d 3D stvarno nema pojma. 2D moze biti kul u retro fazonu, ''ajde da se prisetimo starih dana uz pivo'' i sl. ali ovo je po meni samo jedna lenjost dizajnera.

Da su je odradili u 3D igra bi bila bolja i zanimljivija, a da ne pricam o mogucnostima dizajnera da daju masti na volju prilikom kreiranja nivoa. To sto ima toliko usranih igara nije izgovor da se napravi 2D igra.

 

Dakle, dizajn i prica o kojima ti prica su izuzetno vazni, a dodatak 3D svemu tome samo doprinosi kvalitetu i zanimljivosti.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

Због чега је глупо урадити овако нешто?

 

Шта спада под "глупо" као аргумент?

 

Спајро је одличан као платформа, но 2D не значи да је игра досадна, односно да је дизајнерска лењост. искрено, далеко лепше је имати једну 2D игру с паралаксом него ли 3D која не подсећа ни на шта.

 

Овако је игра refreshing и даје стаији шмек с новијим графичким комбинацијама, односно могућностима. :]

 

Има минимум 100.000 видео-игара које су 2D и готово већина је одлично ;] ово неће бити изузетак.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

3D je bolji od 2D, to je sve.

 

Uzmi odlicnu 2D igru i odlicnu 3D igru i bolja ce biti ova sto je 3D. Verujem da je vecini tako jer je veca sloboda u igri.

 

Dakle, ne kazem da ovo nece biti dobra igra, moze biti ekstra, ali da je uradjena u 3D bila bi jos bolja. To je sve.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, generalno, igre su bolje u 3D i to je cinjenica. Zasto ih onda prave u 3D? Sta moze biti bolje od Skyrima i slicnih igara u kojima se istrazuje citav svet, ili platformske igre poput Spyro-a? Koja 2D igrica im moze parirati?

 

Kako moze dizajn igre u dve dimenzije biti zanimljiviji od onog koji je u full-u, dakle u 3D?

  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...