Jump to content

Nove igre


Жвакић

Recommended Posts

imas neke utiske na benchu (tamo mi je nick Wawrinka)

Sve je isto, heroji svi isti, magije, itemi, cene, apsolutno sve.

E sad, jeste malo zajebano dok se naviknes na novi izgleda heroja i itema, kao i redizajniran shop. A kad se naviknes shvatis da je shop sada mnogo bolji, jako jednostavno i brzo se kupuje, sto je pohvalno. Kad shvatis da umires u sledecoj sekundi, da ti nema spasa, sad je veca sansa da ces stici da kupis item...

Uveli su reconnect koji odlicno funkcionise, pa samim tim ima manje leavera (dobro oni koji rage-pluguju se nece vratiti u igru :D )

Gameplay je bas fluidan, jako dobro optimizovana igra, sve klizi.

Sve u svemu, jako dobro Valve radi na ovoj igri, stvarno nemam neke bitne zamerke, osim sto bih voleo da su neki heroji malo sitniji, donelo bi dodatni polus na preglednosti u masovnijim bitkama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuo sam

Batman : Arkham City STEAM UNLOCKED-P2P

 

Unutar njega imas instalaciju Game For Windows live koju moras instalirati da bi mogao da napravis offline nalog preko njega unutar igre.

 

Onda sam crackovao pomocu ovog

 

Batman.Arkham.City.CRACKONLY-NeoGame

 

Jednostavno sam samo zamenio sadrzaj foldera sa instaliranim.

 

Imao sam jedino problema da su mi falila 2 dll fajla sto mi se neretko desava ali sam skinuo sa neta i ubacio gde im je mesto . Restartovao racunar i pokrenuo igru i rade sacuvane igre.

 

Ja sam ovo skidao sa bitgamera na vama je da nadjete sa nekog drugog.

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja juce presao igru. Mislio sam da posle Arkham Asylum ne moze bolje i da ce verovatno usrati igru.

Arkham City je remek delo, za mene igra godine.

 

Inace vezano za crackove i igre, zasto ne skidate sa warez-bb. Tamo se crack pojavio odavno, pre 10 dana sam krenuo da igram. Ni jedan problem nije bio.

A jos kad se stavi dx11 patch igra se brze ucitava, tako da preporucujem i to.

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hemoroidi lvl 2 xD

 

Ali prosto mi je neverovatno zasto mi tako vrhunska grafika ne secka kad imam gigabyte 9600 gt od pre 3 i po godine , radi glatko i savrseno. Jedino mi u animacijama malo secka zvuk.

 

I ja bi igrao tako kasno da ne radim na poslu 8 sati sedeci za racunarom i onda to josh kuci a imam i AC , Skyrim , HON i sad Batman.

 

Po meni je catwoman bolja od njega. ;)

  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...