Jump to content

2011.04.10. *Beogradska arena, Beograd* Guano Apes


METAL Man

Recommended Posts

http://www.guanoapes.org/shows.html

 

Nemački alternatnivni rok sastav "Guano Apes" najavio je da će 10. aprila održati koncert u "Beogradskoj areni".

 

trenutno završavaju snimanje novog albuma, a za danas je najavljena premijera novog singla "Oh What a Night" na nemačkom radiju 1Live Radio.

 

kad saznam cene karata apdejtovacu ovaj post

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha-ha! Ma, to se samo mi i Hrvati lozimo kad je neko naseg porekla ili njihovog, realno, nju verovatno zabole pedu da li ce da ide u Hr ili nece... Ona je i rodjena u Nemackoj, tako da joj je to domovina... Mada, mislim da ima i hrvatski pasos. Nemam ja nista protiv da nastupaju i u Hr, samo se bojim da ce onda Arena biti poluprazna, a to je bzvz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Da , cisto sumnjam da ce se popuniti Arena pod onim scenariom.

 

Btw , cuo sam da su na nekom nastupu 2009. zvucali uzasno uzivo.

 

Nadam se da nece biti i ove godine. Treba se prvo raspitati po forumima da vidim da li i dalje zvuce crapy jer u tom slucaju ne bi isao u BG iako jako zelim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam isto cuo, al' ono svakom se desi da par nastupa na turneji zvuci bzvz, mislim, konkretno cuo sam da Sandra nije zvucala kako treba, al' svakom se desi da mu/joj pukne glas itd. Sreca nasa je sto je BG za sada 2. koncert na turneji i verovatno ce ostati tako, jer izdaju novi album, cenim, u prvoj nedelji aprila, pa krecu na turneju. Sofija je prva 9og aprila, pa BG 10og, tako da je najmanja verovatnoca da ima problema sa glasom tad, kasnije nas bas briga, mada joj nikako ne zelim bilo kakve probleme sa glasom, naprotiv. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://www.guanoapes.org/shows.html

 

Nemački alternatnivni rok sastav "Guano Apes" najavio je da će 10. aprila održati koncert u "Beogradskoj areni".

 

trenutno završavaju snimanje novog albuma, a za danas je najavljena premijera novog singla "Oh What a Night" na nemačkom radiju 1Live Radio.

 

kad saznam cene karata apdejtovacu ovaj post

 

 

Znaci cena karata je smesnma znaci vec predvidjam polupraznu Arenu...

 

Stajaća mesta 2500

Sedišta 2500

Stajaća mesta 1990 iliti parter verovatno...

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha-ha! Ma, to se samo mi i Hrvati lozimo kad je neko naseg porekla ili njihovog, realno, nju verovatno zabole pedu da li ce da ide u Hr ili nece... Ona je i rodjena u Nemackoj, tako da joj je to domovina... Mada, mislim da ima i hrvatski pasos. Nemam ja nista protiv da nastupaju i u Hr, samo se bojim da ce onda Arena biti poluprazna, a to je bzvz.

 

 

Guano Apes su svirali u Hrvatskoj i to u Splitu još davne 1997. godine, bio je open air koncert.

 

A i da se ovo i zakaže u Hrvatskoj opet---ne bi zbog toga patila Arena u Beogradu. Mislim da će rijetko tko iz Hrvatske u Srbiju na koncert.

 

Ima datuma koji su bliži Hrvatskoj nego Beograd, ali glavno je razlog taj što oni u Hrvatskoj nisu uopće popularni. Kod nas bi mogli zasvirati eventualno u Močvari.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ulaznice za koncert biće u prodaji od srede 9. februara po cenama od 1.990 dinara za parter i 2.500 dinara za tibine i fan pit.

 

Ograničeni broj od 3.000 ulaznica biće u prodaji na blagajni Beogradske arene, na info pultu iza glavnog ulaza u šoping centar Ušće, u Bilet centru u Kolarčevoj 6 (DKC), dvorani Doma sindikata u Beogradu, Gigstix prodavnici u novosadskom tržnom centru "Pariski magazin".

 

ili online:

www.tickets.rs, www.eventim.rs i www.gigstix.rs

 

eto, da bude pregledno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako ne Slusam Alternativu ,podrzavam nastup benda koji se zovu GUANO MAJMUNI!!!

Postoji i hrvatska grupa Giboni (isto Vrsta majmuna),Gorillas,

A inace je Retko da Bendovi Sebe Nazivaju po Majmunima

a da nije neka Comedy muzika u pitanju.

  • Upvote 5
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...