Jump to content

Mushroomhead


cLoWn

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Since 1993, when the Cleveland-bred octet formed as a side project, no other band was wearing masks and jumpsuits and purveying ultra-melodic, ultra-dramatic music as influenced by Faith No More and Mr. Bungle as it was hardcore, metal and even techno. In XX, Mushroomhead's years of hard work and hard music have come to a fearsome fruitation.

 

Deo biografije....ne znam tacno kad se druzina slipknot skupila ali mislim da nije pre '93

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Skoro sam citao neku biografiju...... Mushroomhead je nastao DAVNO pre Slipknota (Slipknot tada nije ni planiran bio!), da rascistimo sa tim pitanjem!

Ovaj novi album moze ovde da se nabavi, cuo sam 'Sun Doesn't Rise', 'Nowhere To Go' i 'Almost Gone'..... i MNOGO mi se svidja, pogotovu prva pesma!! Prema tome.... odo sutra, prekosutra kada nadjem vremena da ga nabavim!

Mozete da cujete clip-ove na njihovom trenutnom site-u! biggrin.gifa: :wink:

Odlicno! :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko god da je masrumhed nastao pre slipknota ili ne (to mozda i nije tacno jer slipknot svira od 94) mnogo su kvalitetniji muzicari i prave bolju muziku ... uostalom prvi su zapoceli sranj foru sa kostimima a ovi samo prave plagijat (ali pored toga svidjaju mi se njihove neke maskice tongue.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Pa ljudi mushroomhead je originalan a chimaira je spoj svega i svacega.
Mushroomhead nije bas toliko originalan, ali se trude da ne zvuce standardno kao vecina grupa, moram da priznam...i to dobro rade!

Moram da napomenem da sam poprilicno osetio uticaj Faith No More-a slusajuci Solitary Unr%$@.... (ne secam se tacnog naziva pesme)

 

I mislim da je vrlo glupo raspravljati o tome ko je kome "ukrao" imidz :roll: ...pa zar je to toliko bitno...

Ja iskreno mislim da niko nikom nije ni krao imidz, jer i ne lice mnogo jedni na druge, a ako se dobro secam procitao sam negde da je neka grupa pre nekih 20-ak godina isto nosila neke kombinezone, tako da ni Mashroomhead ni Slipknot NISU "PRVI" :roll:

Pozdrav...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...
Dugo je proslo.... ZAR niko nije cuo novi album???????? icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

Samo se prica o imidzu, a ostalo vaznije nista... icon_smile.gificon_smile.gif

Uf, kakve sam ludosti pricao pre.. i poredio Chimaira sa Pecurkama!!!! icon_mrtav.gificon_mrgreen.gificon_smile.gificon_smile.gif233.gif

Na cemu li si samo bio...pitam se ja?

 

Inace novi album nisam ni nabavio sem neke tri pesmice...

 

Inace Sun Doesn't Rise je do jaja pesma, a tek sto je otpevana (pretezno mislim na clean vokale).... biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na cemu li si samo bio...pitam se ja?

 

Inace novi album nisam ni nabavio sem neke tri pesmice...

 

Inace Sun Doesn't Rise je do jaja pesma, a tek sto je otpevana (pretezno mislim na clean vokale).... biggrin.gif

Pa to ti kazem, zna coEk da peva!!

Uvek sam 'gotivio' kada ima 2 vokala u bendu... jedan tezi i jedan laksi..

Ali 'Sun Doesn't Rise' je STVARNO dobro iznenadjenje, i mislim da bi se svidelo svakom ko je cuje! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
LINKIN PARK! LINKIN PARK! LINKIN PARK! LINKIN PARK! biggrin.gif

 

offtopic.gif

Uf... ok, malo drugacija kombinacija.. Nisam bas mislio toliko na LP, nego vise na Dimmu Borgir ili eventualno 1 ali po fazonu Opeth-a! icon_da.gificon_da.gif

LP je totalno ok, ali Chester ne izvlaci sad bas toliko tezak vokal u poredjenju sa J-Mann-om... icon_wink.gificon_da.gif

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...