Jump to content

Moondive


Nesha

Recommended Posts

Hmmm hmmm...Ime pesme je 'End The Night' , kao 'okoncaj noc' a ne 'End Of The Night' kao 'zavrsetak noci'...vrlo jednostavno, ali nema veze, hvala na upload-ovanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm, hmmm...Ime pesme je 'End The Night' , kao 'okoncaj noc' a ne 'End Of The Night' kao 'zavrsetak noci'...vrlo jednostavno, ali nema veze, hvala na upload-ovanju.

hmm greška kad sam udarao ID3 tag :roll: ispraviću sutra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm, hmmm...Ime pesme je 'End The Night' , kao 'okoncaj noc' a ne 'End Of The Night' kao 'zavrsetak noci'...vrlo jednostavno, ali nema veze, hvala na upload-ovanju.

hmm greška kad sam udarao ID3 tag :roll: ispraviću sutra

U principu i nije nesto bitno. Vazno je da ljudima pise kako treba kad download-uju fajl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar zavrsetak emisije, radio, 202.

Mislim na Smiljkin (izvinjavam se ako sam pogresio, radio mi nesto krci) vokal.

Nestrpljivo ocekujem najavljeni album, 20-30 dana( opet se izvinjam, isti razlog, mislim da je Marko pomenuo rok).

Pominjali ste neku svirku.

 

P.S.

Zaboravio sam da se izvinim ako sam pogresno cuo ime gitariste( ovo sam sigurno dobro cuo), radio mi nesto krci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar zavrsetak emisije, radio, 202.

Mislim na Smiljkin (izvinjavam se ako sam pogresio, radio mi nesto krci) vokal.

Nestrpljivo ocekujem najavljeni album, 20-30 dana( opet se izvinjam, isti razlog, mislim da je Marko pomenuo rok).

Pominjali ste neku svirku.

 

P.S.

Zaboravio sam da se izvinim ako sam pogresno cuo ime gitariste( ovo sam sigurno dobro cuo), radio mi nesto krci.

 

hehe haha smile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Il imate vi neko DEMO i kako on moze da se nabavi

Kad ce album

Dali ce te svirati na Hard n Heavy festu

Imamo samo jednu pesmu koja moze da se nabavi pre izlaska albuma. 'End The Night' mozes da skines sa http://artists.iuma.com/site-bin/mp3gen/74...f_The_Night.mp3

Ni sami nismo sigurni kada ce album, veruj mi, mi bismo prvi voleli da znamo :mrgreen: Ali, u svakom slucaju ce ubrzo...Malo je verovatno da cemo svirati na Hard N' Heavy festu, mada bismo mi voleli da se oprobamo na istom koncertu sa poznatim bendovima nase scene... Medjutim, veoma brzo krecemo sa svirkama (najverovatnije pocetkom aprila sviramo u Domu omladine-Bgd-a), radujemo se tome a posle te svirke bi trebalo da budemo prilicno koncertno aktivni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Il imate vi neko DEMO i kako on moze da se nabavi

Kad ce album

Dali ce te svirati na Hard n Heavy festu

Imamo samo jednu pesmu koja moze da se nabavi pre izlaska albuma. 'End The Night' mozes da skines sa http://artists.iuma.com/site-bin/mp3gen/74...f_The_Night.mp3

Ni sami nismo sigurni kada ce album, veruj mi, mi bismo prvi voleli da znamo :mrgreen: Ali, u svakom slucaju ce ubrzo...Malo je verovatno da cemo svirati na Hard N' Heavy festu, mada bismo mi voleli da se oprobamo na istom koncertu sa poznatim bendovima nase scene... Medjutim, veoma brzo krecemo sa svirkama (najverovatnije pocetkom aprila sviramo u Domu omladine-Bgd-a), radujemo se tome a posle te svirke bi trebalo da budemo prilicno koncertno aktivni.

 

 

 

 

Skinuo sam pesmu i imam samo jedno pitanje.

Posto sam cuo da postoje dve verzije pesme End The Night(Starija i novija)dali je ovo starija ili novija verzija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuo sam pesmu i imam samo jedno pitanje.

Posto sam cuo da postoje dve verzije pesme End The Night(Starija i novija)dali je ovo starija ili novija verzija

 

 

To je nova verzija; naravno, uvek stoji i to da je kompresovana!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...