Jump to content

Moondive


Nesha

Recommended Posts

Jedva cekam da vidim Moondive uzivo.Do sada sam cuo samo one dve pesme koje su prezentovane na 202ci i veoma sam zadovoljan kako za sada stoje stvari.Nadam se da ce album uskoro biti gotov i izdat.

Ako Moondive svira uzivo kao na onim snimcima,onda je to vise nego za pohvalu.

MOONDIVE SU FACE! :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje jos autorske pesme izvodite na svirkama osim

End the Night

 

Za sada necemo da sviramo nista vise osim End, zato sto je materijal pri kraju i njegova prava prezentacija tek predstoji... E, da, ako se pojavimo u medjuvremenu na Demo festu u Obrenovcu, onda cemo MORATI nesto jos nase da sviramo, ali videcemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej bre jel' imate vi neku losu pesmu?

smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

wait and see...

ako ne uspete da izdvojite ni jednu, napravitjemo jednu loshu, onako, za fanove biggrin.gif

 

shalu na stranu, jel vam se svidja "The Bad In Me" (onu shto je pushtena u chetvrtak uveche, tj juche, na 202-ci)?

Ona je takodje demo u sushtini, jer tek treba da radim na klavijaturama kako treba u toj pesmi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej bre jel' imate vi neku losu pesmu?

smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

wait and see...

ako ne uspete da izdvojite ni jednu, napravitjemo jednu loshu, onako, za fanove biggrin.gif

biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

alu na stranu, jel vam se svidja "The Bad In Me" (onu shto je pushtena u chetvrtak uveche, tj juche, na 202-ci)?

Ona je takodje demo u sushtini, jer tek treba da radim na klavijaturama kako treba u toj pesmi...

Stvarno je odlicna! biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ona je takodje demo u sushtini, jer tek treba da radim na klavijaturama kako treba u toj pesmi...

 

Zato sto ja nisam uradila "kako treba"! smile.gifsmile.gifsmile.gif

 

biggrin.gif:mrgreen:biggrin.gif:mrgreen:biggrin.gif

nisam tako mislio, koleginice! smile.gif s' obzirom da nisi klavijaturistkinja, razbila si ga biggrin.gif

 

mislio sam da uradim kako treba, jer ovo shto sam doradio za 20 minuta juche popodne, bash i nije moja vizija kakotrebanja biggrin.gif:mrgreen:biggrin.giflaugh.gifsmile.gifbiggrin.gif:mrgreen:biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na forumu "koncerti i okupljanja" se ne moze vise postovati na temi o svirci u DO, tako da ja moram ovde... Maya pita koje tehnike pevanja koristim...hm...ne razumem pitanje bas najbolje, ali pretpostavljam da koristim one tehnike koje bi trebalo da koristim, ako je to neki odgovor smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...