Jump to content

Moondive


Nesha

Recommended Posts

Нешто неће да се отвори сајт. Појављује се као нека грешка?!

ne znam o chemu se radi... :ne: chas radi chas ne radi.. sad.gif

geocities je neshto sjeban valjda... ali zbunjuje me da ja imam sajt svoj na geocitiesu, koji uvek radi, chak i kad moondive ne radi....

nije mi jasno! :? :ne: :? :ne: :?

ako neko ima savet, a da nije neshto tipa "otvori sajt negde drugde" biggrin.gif , bio bih prezahvalan... :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekoliko novosti vezanih za bend! Posto je Vlakey trenutno u Bechu, nista od sledeceg se za sada ne moze procitati na nasem sajtu na www.moondive.tk

 

Prvo: Doslo je do personalnih promena u Moondive-u. Naime, imamo novog bubnjara - Milana zvanog Kole :mrgreen:

I ovom prilikom zelim mu veeeeeeliku dobrodoslicu!

 

Drugo: U organizaciji grupe Moondive, zakazana je svirka u klubu Holiday, 20-og juna, sa pocetkom od 22h. Sviraju sledeci bendovi (redom): Silent Land, Moondive i the Afterlife. S obzirom na to da je Vlakey otputovao a i da ce taj koncert biti vatreno krstenje (novi bubnjar) - Moondive se nije usudio na potpunu promenu repertoara. Ipak, moram da najavim nekoliko iznenadjenja, a medju njima verovatno najinteresantnije - obrada Rhapsody-ja!

 

Dodjite da nas podrzite!!

 

I,da, nemojte sad "jao, gde Holiday, ta vrucina" i sl. Sve mi to znamo, ali to je bila jedina moguca solucija. All in all, muzika je u svemu tome bitna... :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi bubnjar, konachno! Congratulations! :mrgreen:

 

Nadam se da ovaj, za razliku od prethodnog, zna da "vozi" double-shot pedalu!!! To im je potrebno vise nego ishta!!! biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Inace su odlican bend. Veliki pozdrav za njih!!! biggrin.gif

 

Pa jesi li slusao ti Draconic? E, pa, Kole ono svira uzivo smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jeste bilo neke frke u Holiday-u i gazda je spominjao da mozda nikakvih vise svirki nece biti (dok ne nabave klimu ili sta vec) i inace bih ih prva podrzala u toj ideji da nismo bas mi iz Moondive-a organizovali svirku... smile.gif

Ali, eto, morala sam i na ovoj temi da napisem da ce svirke BITI, tako da se vidimo u petak, 20. jun u 22h...tamo! Obavezan dolazak!

biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa predsjednik kostunica je NISTA u odnosu na to koliko sam ja neobavjestena!

 

strasno...

 

jedva cekam da ih cujem.  :da:

 

ajooooo blondie nisi svesna kako cu da te ubijem od zezanja smile.gifsmile.gifsmile.gif ajooooooooooooooooooooooooooooo ajooooooooooooooooooooooooooooo ajooooooooooooooooooooooooooooo ajooooooooooooooooooooooooooooo ajooooooooooooooooooooooooooooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

8)  angele,sto si ti kuuul...hocu i ja da budem takva kad porastem...i da pevam kroz zube ohmy.gif ...i da imam zube k`o raspored casova u muzickoj skoli(1 imam 2 nemam 2 imam 1 nemam) biggrin.gif

 

Pa, moze da se sredi da imas takve zube ako ovako nastavis... Meni je, makar, to prirodno. biggrin.gifa:

 

Inace, bas prija osecaj kad se neko registruje samo da bi zbog mene napisao nesto! smile.gif

 

pusti verovatno je ljuboran/ljuborna ko zna da li je muski ili zensko smile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E posto sam do sada samo pratio temu da se ukljucim i ja ovde smile.gif

Prvo odlicni ste svaka vam cast uz jos par bendova mozete da se izdvojite kao vodeci bend (ili jedan od jelte) na yu sceni a nadam se i sire jer mozete da se probijete i u inostranstvu...i zelim vam svu srecu jer to zasluzujete smile.gif

 

I jos nesto... posle TARJE iz najtvisa (ona je boginja) Moondive i Abonos imaju ubedljivo najlepse pevacice na samo kod nas nego i u metalu uopste

(jos ce da bude i da vas muvam smile.gif

 

SRECNO I vidmo se na svirkama smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...