Jump to content

Moondive


Nesha

Recommended Posts

Hvala na podrshci bendu Abonos! biggrin.gif Pozdrav!

 

A gde je ta svirka 23. i 24. ???

U skadarliji, u Holideju.

 

KONAČNO! biggrin.gif KONAČNO! biggrin.gif KONAČNO! biggrin.gif

Konacno i ja skinuh tu famoznu pesmu (trebalo je nekoliko dana biggrin.gif , ali vredelo je biggrin.gifa: ).Sad ću malo da se drogiram (verovatno do jutra biggrin.gif ).Pa, laku noc! biggrin.gif

koju pesmu? biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hteo bih da obavestim sve zainteresovane da je sajt Moondive-a postavljen, i da mogu da skoknu da bace pogled...

Sajt je josh uvek u ranoj fazi, i ima josh nekih stvari koje treba da budu dodate, ali vetji deo je tu...

...uskoro tje biti postavljeni neki mp3-jevi, slike, i tekstovi pesama, tako da... proverite ga povremeno biggrin.gif

 

:mrgreen:biggrin.gifwww.moondive.tk biggrin.gif:mrgreen:

 

ako sluchajno zbog nekog razloga ova adresa ne bude radila :roll: ,

probajte www.geocities.com/moondive_bg 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

KONAČNO! biggrin.gif KONAČNO! biggrin.gif KONAČNO! biggrin.gif

Konacno i ja skinuh tu famoznu pesmu (trebalo je nekoliko dana biggrin.gif , ali vredelo je biggrin.gifa: ).Sad ću malo da se drogiram (verovatno do jutra biggrin.gif ).Pa, laku noc! biggrin.gif

koju pesmu? biggrin.gif

Ma, nemam pojma, od nekih pozera! biggrin.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vlakey,sine,tebra,nemo da se glupirash!Doveshchu ti brata od tetke mog poshtara koji usput radi kao izbacivch na zurkama u Mc-u,i to na onima do 7 godina!Izbushice te prachkom,eeeeeeeeeeej!

 

(gromkim glasom) ...nestani. 8)

 

smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

Evo,nestajem,nestajem...Nemo' da se uzrujavas...Ne valja za secer... :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e hvala vam ljudi, drago mi je da vam se svidjaju fotke biggrin.gifa:

evo postavio sam i jedan wallpaper, i sredio "koncerte" i josh neke odeljke na sajtu... pa bacite pogled kad stignete

biggrin.gifwww.moondive.tk biggrin.gif

 

samo... gdje je druga pjevačica? :?

Maja je zbog prevelikih obaveza (pored Moondive-a) postala privremeni chlan (pomagatje nam samo povremeno sa pratetjim vokalima), pa i zbog toga nije na ovim fotkama... :|

 

Ej, odusevile su me legende iz benda koje su napisale Pero Defformero medju omiljene bendove biggrin.gifbiggrin.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

Samo pravi ljudi shvataju velicinu tog benda !! biggrin.gif

Pero je za mene uvek bio i ostatje nash najbolji prog bend biggrin.giflaugh.gifbiggrin.gif

 

Mozda ce Zeljko da im postane maskota koliko ga gotive! Samo sto ne okace i njegovu zasebnu sliku kao clana benda(moralna podrska). tongue.gif

E, Zeljko nam je bio zaista velika podrshka onda kada nam je podrshka najvishe trebala, pa ga zato gotivimo, a to shto imamo fotku sa njim na sajtu, mislim da je okej, i da nije preterani pozeraj... verujte, umemo mi i mnogo gore biggrin.gif:mrgreen:biggrin.gif:mrgreen:biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirali smo sinoc i veceras u klubu Holiday u Skadarliji. Veceras, doduse, dosta losije, obzirom na jos vecu vrelinu nego obicno (pa vi sad zamislite) i cinjenicu da smo umalo popadali u nesvest...jedno po jedno. U svakom slucaju, hvala clanovima Afterlife-a na pozivu (ispali su pravi profesionalci i bilo je divno saradjivati sa njima) i hvala publici koja je izdrzala da i mi odsviramo sta smo imali!!

 

Nadam se da se sledeci put vidimo na otvorenom, ili makar na mestu sa ventilacijom! biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...