Jump to content

Moondive


Nesha

Recommended Posts

Prvo cestitke, svirka je bila OK, a i publika vas je dobro primila.Ali imam tri pitanja(primedbe):

 

1.Gde je gitara?Skoro da se nije ni cula.

2.Sta radi ona mala slatka :oops: devojka?Skoro da nije ni pevala osim nekih pratecih deonica.

3.Video sam neki plakat na kome pise da svirate u sredu u Hollyday-u.Da li je to tacno?

 

Pozdrav...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo cestitke, svirka je bila OK, a i publika vas je dobro primila.Ali imam tri pitanja(primedbe):

 

1.Gde je gitara?Skoro da se nije ni cula.

2.Sta radi ona mala slatka :oops: devojka?Skoro da nije ni pevala osim nekih pratecih deonica.

3.Video sam neki plakat na kome pise da svirate u sredu u Hollyday-u.Da li je to tacno?

 

Pozdrav...

 

Ta devojka peva pratece vokale, ali samo sto se to nista nije culo smile.gifsmile.gif ono je bio stisan mic smile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo cestitke, svirka je bila OK, a i publika vas je dobro primila.Ali imam tri pitanja(primedbe):

 

1.Gde je gitara?Skoro da se nije ni cula.

2.Sta radi ona mala slatka devojka?Skoro da nije ni pevala osim nekih pratecih deonica.

3.Video sam neki plakat na kome pise da svirate u sredu u Hollyday-u.Da li je to tacno?

 

Pozdrav...

 

Ja sam onaj novopecheni klavijaturista u bendu biggrin.gif

Drago mi je da se toliko ljudi interesuje za nas, a posebno me je (kao i sve nas u bendu) odushevila fenomenalna reakcija publike u Hollyday-u!

Lozili ste se maximalno i hvala vam na predivnoj atmosferi! biggrin.gif m/

 

1. Gitara se kako nam rekoshe chula dovoljno dobro, ali nisam siguran kako su oni sve to miksovali za radio prenos, tek treba da poslushamo snimak... i takodje zavisi sa kog mesta u holideju ste slushali svirku, ako ste bili tamo... u svakom sluchaju, Marko ce morati na 11 u buduce :twisted:

 

2. Da, slatka mala peva pratece vokale biggrin.gifa: , i chula se slabije nego shto treba... ali sledeci put cemo se dobacivati malo sa toncima onako zidarski biggrin.gif , pa verujem da ce i ona doci do izrazaja koliko bi trebalo...

 

3. Trebalo bi da jeste, ali nisam siguran ja lichno, pa cemo vam javiti sutra najverovatnije

 

'till next time... :wink: uzivajte!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uvek kasno primetim dobru temu! :x :mrgreen:

Odlichni ste, pravo osvezhenje na nashoj sceni. Kada planirate album (nisam valjda propustio i informaciju da ste izdali album :wink: )?

 

propustio si ohoho... evo sad smo na svetskoj turneji drugog albuma "moondiving the world" smile.gif

heheh

 

Rad na prvencu je zapochet, i kapiram da tjemo zavrshiti snimanje u nekom roku od mesec dana, a ako nas sretja posluzi, verovatno i ranije... upravo ja i gitarista radimo na nekom instrumentalu... za sada sve ide bez problema... nadamo se da tje tako i ostati...

 

btw, hvala ti na komplimentu (osvezenje) biggrin.gif ... kad malo bolje razmislim, ja sam poslednji doshao u bend, i poshto sam mentol, sigurno sam doprineo svezini smile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Је ли сигурно у 20.00, због школе и стизања? Зна ли се редослед група?

 

Zeljkos, gitarista mi je reko sve, ali sam mentol zaboravio... :roll: Ja mislim da jeste bash, bash u 20:00, ali nek Angele napishe detaljan post kad se chuje sa onima iz holideja (ako je potrebno)...

...e jebote ko izmisli shkolu prepodne, gde je tu tolerancija?! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Потребно је, јер се мени рецимо часови у среду завршавају у 20.00, па да знам да ли вреди излазити са седмог часа. Па би зато могао и тачан редослед бендова.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Потребно је, јер се мени рецимо часови у среду завршавају у 20.00, па да знам да ли вреди излазити са седмог часа. Па би зато могао и тачан редослед бендова.

 

Ajoj, tesko pitanje. Pazi, koncert SIGURNO nece poceti TACNO u 20.00h, ali nece ni u 23.00, al' sam ti pomogla! smile.gif

Necemo svirati prvi, eto toliko znam. Najverovatnije ni drugi ni treci. E SAD sam ti pomogla! smile.gif

 

Dodji kad mozes i pridji da se upoznamo, ti si nam strava podrska!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas sam skinuo neku pesmu sa serbian-metal 8O 8O :? 8O 8O Bre ovo je strasno. Definitivno ulaze na moju listu najboljih srpskih bendova. Mozada bi moglo malo originalnije ali za pocetak je fantasticno. Samo napred momci, i devojke :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da je ova svirka bolje zvuchala od proshle, jer su Smiljka i Maja chule sebe ovog puta, i kobajagi smo bili bolje uvezbani :wink: :roll: smile.gifbiggrin.gif

...ja, s druge strane, zbog gitarskog pojachala iza mene uopshte nisam chuo shta sam svirao, sem u solazama :cry:

 

E, ljudi, jer moze neko da mi pozajmi tablu (ili pak celo pakovanje) "gerovital"-a (il kako se vetj zove), da mi nekako podje za rukom da zapamtim sve akorde kako treba smile.gifsmile.gifsmile.gif

 

pozdrav zeljkos :wink: napravi nam koju fotku, ako je uspela biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...