Jump to content

Within Temptation


...

Recommended Posts

Ide u cetvrtak za bg, jel ima u nekom shopu silent force tour da se kupi il ne?

Ocu da kupim ako je original, posto imam (ne)original:))) :rolleyes:

 

Imash u IPS-u :smile: kod njih je 1700, a u mordoru su mi za isti trazili oko 3200 pa sam rekao no thanx i narucio preko amazona

Edited by colonia_boy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde je taj Mordor?:? Jao ali nadam se da nije daje od centra posto nemam puno vrmena u bgu samo 2 sata, jel to negde blizu centra ili okolo?

 

Ko je uopste reko da je WT metal? Kad je WT bio metal?

 

 

 

Za black symphony, bas mi se svidja. Drugarica mi je bila u prvom redu, ludaca ima je na svim videoima. Bas je bilo super.

Nego, gde ja da nadjem to mordor shit i ips?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja lepo rekoh ne u mordor nego u IPS! IPS se nalazi u na pocetku knez mihajlove, isti ulaz kao i Beeogradski izlog, samo sto se music shop nalazi u podrumcetu. Kad sam bio pre neki dan The Silent Force Tour se nije nalazio sa ostalim izdanjima vec u nekom staklnom ormaricu sa ostalim deluxe izdanjima, odmah pored kase

 

I hope this helps :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja lepo rekoh ne u mordor nego u IPS! IPS se nalazi u na pocetku knez mihajlove, isti ulaz kao i Beeogradski izlog, samo sto se music shop nalazi u podrumcetu. Kad sam bio pre neki dan The Silent Force Tour se nije nalazio sa ostalim izdanjima vec u nekom staklnom ormaricu sa ostalim deluxe izdanjima, odmah pored kase

 

I hope this helps :smile:

 

 

Jel bi mogo da me dodas na msn da popricamo o cdovima po bgu da izvucem nes. [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvalila sam sta da uradim sa onim silnim folderima :D

Koncert je fantastican, oni postaju sve bolji i bolji. Ozvucenje je odlicno, divno su uklopili orkestar sa gitarama. Najvise mi se svidja kako se stare pesme slazu sa novim orkestrom :wub: U svakom slucaju, jedan od najboljih koncerata koje sam gledala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proveri jesu li svi fajlovi skinuti čitavi. Prvih 16 bi trebalo da imaju identičnu veličinu (recimo svi po 95MB). Vidi na kom ti fajlu WINRAR prijavljuje grešku dok raspakuje. Verovatno je taj fajl loše skinut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proveri jesu li svi fajlovi skinuti čitavi. Prvih 16 bi trebalo da imaju identičnu veličinu (recimo svi po 95MB). Vidi na kom ti fajlu WINRAR prijavljuje grešku dok raspakuje. Verovatno je taj fajl loše skinut.

 

 

Pa da, nas svakom zivom prijavjuje gresku;( N e znam sta da radiim.

A kada sam opet pocela da skidam preko mozille jer sam pre sa explorera, prvo file je isto bio corrupt opet.

Sta da radim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ja mislim da mi komp sere. system mi nadrkan totalno.moram da ga dignem ponovo.al vec skidam sa nekom novog link 80 komada samo sa 1 dvd-ja-

 

btw kod mene je the silent force tour is IPS-a, tako da ne mozete da ga kupite vise, nja nja ;P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...