Jump to content

Within Temptation


...

Recommended Posts

Vala bas-sta se Within Temptation na gothic/doom delu foruma

Ja bi rekao da je to power,mada ne bas klasicni predstavnik(najvise nalikuje na nordijski tip),a i tesktovi su u tom fazonu...

Inace,bar ja tako mislim,nisu nista specijalno,pa cak ni vokal,mada nije da se zenska ne trudi...

Jos jedan metal bend i nista vise....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni su oni imali veliki pad na The Silent Force. Pad atmosere, po mom misljenju, te predvidivost pesama po pitanju strukture. Svetao izuzetak gde su, opet po mom misljenju zablistali, je Forsaken. No, buduci da evo ovde sad vidimo da ih sad slusaju i neki fenseri koji inace slusaju Cecu samo pokazuje da im se komercijalizacija, na zalost, isplatila.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni su oni imali veliki pad na The Silent Force. Pad atmosere, po mom misljenju, te predvidivost pesama po pitanju strukture. Svetao izuzetak gde su, opet po mom misljenju zablistali, je Forsaken. No, buduci da evo ovde sad vidimo da ih sad slusaju i neki fenseri koji inace slusaju Cecu samo pokazuje da im se komercijalizacija, na zalost, isplatila.

Yeah, ali sta mislis, da li bi neki fensi do kraja odslusao do kraja See Who I Am, Jillian ili mozda Forsaken? Ne bi. Njima se svidjaju samo BALADE, pre svega Memories.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne shvatam sto je lose sto neki fenser to slusa

Mislim smesni ste... meni ne ide u glavu ta ogranicenja da rock slusaju samo rokeri a metal samo metalci

 

bzvz

Dzabe im objasnjavas, ogranicenost je to. Svako normalan slusa sta mu se svidja.

------------------------------------------------------------

 

@+Leona+ , za tvoju informaciju fenseri su sto se tice muzike daleko tolerantniji, ako im se nesto svidi iz metal muzike slusace i to, a i znam takve.

 

A sad da dodam

 

WT, ono sto se meni svidja.

 

Pale, Angels, Mother earth, dark wings, memories (da) say my name itd.

 

A eno vam tema narodnjaci, pa idite i vidite koliko metalaca slusa narodnu muziku, a i medju njima imate i moderatore tako da, taj vas HATE (Nikad gluplji izraz nisam cuo) prema ostatku sveta ostavite za sebe.

Edited by Silver Surfer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest ljubimrukusmorock3
Yeah, ali sta mislis, da li bi neki fensi do kraja odslusao do kraja See Who I Am, Jillian ili mozda Forsaken? Ne bi. Njima se svidjaju samo BALADE, pre svega Memories.

Mislio sam na moderatora ovde, evo javlja se i sam, koji slusa Cecu a sad kao nesto se mesa i u tvrdji zvuk sa kojim nema veze. Nije pitanje ko sta slusa, vec ko sta stvarno razume i sta voli. A te izjave da su fenseti tolerantniji mi se gade.

 

 

U svakom slucaju mislim da necu da pristanem da mi se skine ban sve dok Black_Totem/Silver_surfer ne bude udaljen sa foruma, Axeanosilas skinut sa mesta moda, a King Diamond i Guardian of the Blind kao administratori ovog foruma e ne izvine javno, prvo meni a potom i jedno opste izvinjenje svima koji su na bilo koji nacin bili vredjani, maltretirani i nepravedno banovani na YUmetal forumu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

cula sam ice queen i ne izlazi mi iz usiju! mnogo gotivan glas :da::da:

e a jesi gledao running up that hill...super spot...inace imaju jedan od najboljih zenskih vokala(mislim soprana)pored tarje turunen naravno...super im je destroyed demo

zanimljivo cuti kako su svirali na pocetku

a i deceiver of fools

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oduvek mi je bila interesantna fascinacija ljudi prema takvim mediokritetima kao sto je WT

Vokal prosecan(iako ne volim npr. i Nightwish pevaljka WT-a nije ni do kolena predivnom glasu Tarje Turnen),doduse tesko je porediti dve totalno razlicite klase-hehe

Svirka prosek,tekstovi prosek,pa i ispod toga=WT=prosek

Ako vam se svidja slusajte,vas gubitak,samo sam misljenja da covek treba da tezi ka nekim vrednijim stvarima a ne gomili svilia i proseka koji nas okruzuje...

Toliko....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...