Jump to content

Within Temptation


...

Recommended Posts

Jedva cekam da izadje Black Symphony, bice to najlepse potrosenih 30 evrica u zivotu :metalac:

 

mada, ono sto sam doziveo u Zagrebu u januaru...obozavam ih vec pet godina, ali nisam ni slutio koliko dobro zvuce uzivo. To se jednostavno mora iskusiti :D

Edited by colonia_boy

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Within Temptation - Black Symphony (Live With The Metropole Orchestra) (2008)

 

CD1

 

1. Ouverture 07:44

2. Jillian (Id Give My Heart) 04:39

3. The Howling 06:31

4. Stand My Ground 04:33

5. The Cross 04:58

6. What Have You Done (Featuring Keith Caputo) 05:22

7. Hand Of Sorrow 05:40

8. The Heart Of Everything 05:48

9. Forgiven 04:53

10. Somewhere (Featuring Anneke Van Giersbergen) 04:24

11. The Swan Song 04:00

12. Memories 04:03

 

CD2

 

1. Our Solemn Hour 05:22

2. The Other Half (Of Me) (Featuring George Oosthoek) 05:04

3. Frozen 04:32

4. The Promise 08:15

5. Angels 04:02

6. Mother Earth 06:00

7. The Thruth Beneath The Rose 07:23

8. Deceiver Of Fools 07:38

9. All I Need 04:55

10. Ice Queen 07:15

 

 

http://rapidshare.com/files/145851948/WT_T...al.ru.part1.rar

http://rapidshare.com/files/145852674/WT_T...al.ru.part2.rar

 

www.mediaportal.ru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malopre je radio...ne znam koji je vrag :o

 

Ovako, ako te ne mrzi...kucas u guglu 'heart of everything rapidshare', prvi sajt koji ti izadje (bar je meni prvi izasao) je megaupload i na njemu link za album...udjes, ukucas sifru, sacekas da ti odbroji vreme i skidas. Ili na soulseek odes i nema problema :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malopre je radio...ne znam koji je vrag :o

 

Ovako, ako te ne mrzi...kucas u guglu 'heart of everything rapidshare', prvi sajt koji ti izadje (bar je meni prvi izasao) je megaupload i na njemu link za album...udjes, ukucas sifru, sacekas da ti odbroji vreme i skidas. Ili na soulseek odes i nema problema :pivopije:

e kul..nasla sam.. ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko mi ovde dira Sharon? i Roberta? Ne mogu sve da vas pohvatam, al ko je ovde reko da je Robbie ruzan_\? Ocete batine bre? A? sta je ovo? Ne vredjajte. Ste otkaceni. I bre, sta, jel imate black symphony negde? Sa dvd-a? Ne verujem da ce to da izlazi ovde, ionako ne verujem da izasho bilo koji cd kod nas, kad su srbi jadni. Vise se pale na one popajene nighwish i evanescence u pm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nekog interesuje The Silent Force Tour dvd, moze ga naci u IPS-u. kosta oko 1700 dinara, deluxe izdanje

 

Sto se tice Black Symphony, ja u zivotu nisam odgledao bolji koncert. Sharon je bila savrsena u svakom pogledu a pesme sa Mother Earth albuma zvuce savrseno sa orkestrom. Dodatni koncert na drugom dvd-u je isto super, pored pesama sa THOE mogu se naci i Jane Doe i Restless :wub: Gomila backstage snimaka i tour impressions, spotovi.....Vredi svakog centa kad znate da dobijate i ceo koncert u audio formatu na 2 cd-a. Moze se naci na nemackom amazonu za cca. 25 evra

Edited by colonia_boy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se sa svim prethodno rečenim o DVD-ju, savršenstvo!

I još da dodam da je jebeni highlight nad highliteovima na oba diska, kada svi muški članovi benda (Sharon nije bila tu, zbog bebe, već se preko nekog ekrana uključila), na dodeli nekih holandskih pop nagrada, istrče na binu u haljinama! :) :) :) :) Možda im je Sharon pozajmila, ne znam, ali... lolčina :lol:

 

Erm, da, posedujem ta 2 dual layera ;) , prejeban kvalitet, ne znam samo to blue ray čudo na šta tek liči. :blink:

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

crusader84Posted Today, 00:44Slažem se sa svim prethodno rečenim o DVD-ju, savršenstvo!

I još da dodam da je jebeni highlight nad highliteovima na oba diska, kada svi muški članovi benda (Sharon nije bila tu, zbog bebe, već se preko nekog ekrana uključila), na dodeli nekih holandskih pop nagrada, istrče na binu u haljinama! :):):):) Možda im je Sharon pozajmila, ne znam, ali... lolčina :lol:

Erm, da, posedujem ta 2 dual layera ;) , prejeban kvalitet, ne znam samo to blue ray čudo na šta tek liči. :blink:

 

 

 

 

Jel ima snimak tog izlaska na binu negde na netu da se nadje?

Edited by Idrila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Decko, taj show gde su robetje, stephen, martijn, ruudatje i jeroen u hajinama(koje nisu sharonine) je Poprijs. Veoma lepo. A Sharon je sa EvaLunom:')Lepotice moje.

Jel hoce neko da mi da believer p3 plz plz plz plz jedina pesma koju nemam. I ako vam treba bilo sta od wt javite.

Mozete da me dobijete na [email protected] (isto vazi za yahoo messenger), i na MSN messengeru([email protected]) ako vam treba nesto.

 

A mozete i dadobijete sliku sa poprijsa od mene, ili video dok se oblace, kako hocete. laat maar.

Sherie

 

Imam spot za In And Out Of Love, naravno, javite se, ako vam treba nesto.

A sramota za prvi live show, Suzan.... :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...