Jump to content

Within Temptation


...

Recommended Posts

Ne seri da vec ima 30?!  icon_surprised.gif

Ali definitivno nije jos za bacanje  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif

Skoro je napunila...stvarno bre izgleda mlada...neko je skoro lupio na jednom forumu da ona ima decu...kreten no.gif

Edited by +Leona+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro je napunila...stvarno bre izgleda mlada...neko je skoro lupio na jednom forumu da ona ima decu...kreten no.gif

Slazem se, ko bi normalan njoj pravio decu, bez koriscenja papirne kese za glavu?! Jos ako ne dao Bog ona zapeva tokom te dugotrajne i traumaticne operacije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se, ko bi normalan njoj pravio decu, bez koriscenja papirne kese za glavu?! Jos ako ne dao Bog ona zapeva tokom te dugotrajne i traumaticne operacije...

Ma nije to u pitanju, nego ona jos nije udata. Njen decko je onaj Robert iz tog benda, a on ima 29 godina. U vezi su skoro 10 godina.

 

Na sajtu tv metropolisa ima forum WT, i tamo ima neki lik koji predstavlja svoj sajt posvecen njima. Ima za download sve i svasta. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest ThePhantom

E sad, ja sam novi ovde pa ne kapiram da li se vi ovo zajebavate ili ozbiljno pripovedate icon_confused.gif

 

Ali, Within Temptation je grupica na koju se loze devojcice od 12 do 14 godina.... i strasno je komercijalna icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad, ja sam novi ovde pa ne kapiram da li se vi ovo zajebavate ili ozbiljno pripovedate icon_confused.gif

 

Ali, Within Temptation je grupica na koju se loze devojcice od 12 do 14 godina.... i strasno je komercijalna icon_rockdevil.gif

Aj sad ne seri... icon_rolleyes.gif Istina da ima mnogo drugoh gothic sastava koji su kvalitetniji ( i manje komercijalni), ali savetujem ti da preslusas Enter i rane radove pa da vidim da li ces da promenis misljenje... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Zli 0bucjar
skinuh mother earth sa tmf awards...

kakva je to manifestacija icon_smile.gif

i da li je ono uopshte bilo live ili na playback... icon_confused.gif

neka dodela nagrada u Belgiji

Ne znam za WT, ali Slipknot je tamo definitivno svirao live icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest ThePhantom
Aj sad ne seri... rolleyes.gif Istina da ima mnogo drugoh gothic sastava koji su kvalitetniji ( i manje komercijalni), ali savetujem ti da preslusas Enter i rane radove pa da vidim da li ces da promenis misljenje... icon_da.gif

ma bre, bre, ne radi se o ranijim i novijim radovima, nego ta grupa je u istom kosu sa Brintney Spears! Nesto sto se non stop vrti na radiu i gore pomenutom TMF-u (The Music Factory).

 

Recimo, slusas J-LO, pa onda WT, onda malo Britney pa opet WT itd...

Koimercijalna komercijala, idi begaj. icon_spava.gif

 

btw

 

TMF je holandska muzicka televizija, koja je sjebala i MTV po svojoj odvratnosti, i veruj mi, na to se loze jos samo devojcice od 12 do 14 godina.

Znaci nista licno, samo ti kazem kako stoje stvari. pivopije.gif

ziveo!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne shvatam licno naravno... nisam ja neki njihov fan... samo kazem da valjda treba da sudis o nekom bendu na osnovu kvaliteta, a ne kvantiteta (tj. zastupljenosti na TV-u icon_da.gif )... Jel bi onda mozda i Metallicu svrstao u isti kos sa Britney i JLo? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad, ja sam novi ovde pa ne kapiram da li se vi ovo zajebavate ili ozbiljno pripovedate icon_confused.gif

 

Ali, Within Temptation je grupica na koju se loze devojcice od 12 do 14 godina.... i strasno je komercijalna icon_rockdevil.gif

Slazem se sa Kali Yuga. Preslusaj prvo album Enter pa onda izvaljuj gluposti. Pa sta ako su sad komercijalni. To ne znaci da nisu dobri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...