Jump to content

Within Temptation


...

Recommended Posts

sa velikim zakasnjenjem...Opasni Holandjani! Narocito stari radovi, zakljucno sa Mother Earth. Da li ste videli nove spotove ("Stand my ground" i "memories")? Meni su OK spotovi, iako je muzika postala komercijalna, ali nesto se mislim, bolje i oni da se vrte na evropskom Mtv-u nego gomila meni nepoznatih repera, Gwen i Awril koje su mi se vec popele na glavu, bez uvrede...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram priznati da ovaj novi album, ma koliko bio komercijalan, sadrzi takvu mocnu melodiku da jednostavno pocinjem da volim WT!!!!!!!! Textovi su manje-vise dobri... NEVEROVATNO!!!!

TAKO JE! :clap: :clap: :clap:

 

---------

Prvo, pricas sam sa sobom.

Drugo, videla sam spot i ne svidja mi se at all.

svi mi pricamo sami sa sobom. priznaj da stalno vodis monologe i idijaloge u sebi sama sa sobom. priznaj! violent.gif

 

a drugo pitanje? jesu li pesme povezane i mora da se slusa redom il jok?

Edited by GothicWraith

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bas gotivim WT.Drugim recima,OBOZAVAM IH!!!Naj pesma(i spot)im je Mother Earth ali mi se svidja i Running Up That Hill.Moze li neko mailom da mi posalje Running Up...?

 

Inace,pored Amy Lee Sharon denAdel mi je the best female singer!I pored Tarje,naravno icon_rolleyes.gif

 

Cheers! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Ja bas gotivim WT.Drugim recima,OBOZAVAM IH!!!Naj pesma(i spot)im je Mother Earth ali mi se svidja i Running Up That Hill.Moze li neko mailom da mi posalje Running Up...?

 

Inace,pored Amy Lee Sharon denAdel mi je the best female singer!I pored Tarje,naravno rolleyes.gif

 

Cheers! pivopije.gif

 

ma nema jaci vokal od FLOOR JANSEN I ANEKKE !

 

Sharon ima lepu dikciju i to je sve. Inace ja mislim da je RUNING UP THAT HIL neka obrada, valjda. icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Osnovno sto fali ovom bendu je manjak originalnosti...Jedino na Enter jos ima nekog materijala koji valjda, Mother Earth za moj ukus mnogo komercijalan, a najnoviji pocinje opet uzlaznom putanjom da ide...Ne osporavam da pevacica ima jako lep glas ali celokupan utisak je deja vu icon_da.gificon_spava.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...