Jump to content

Within Temptation


...

Recommended Posts

Što se tiče "uzora"... Da li je nekom slučajno palo na pamet da je spot možda radila ista osoba koja je radila i spot za Bring Me to Life?

Nije sigurno ista osoba jer je spot za "Bring Me to Life" skuplji nego ovaj od W.T. Barem tako izgleda a i valjda nije toliki ljakse da napravi dva ista spota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ne mora nish da znaci... Uzmi Patric Ullaeusa npr. Mnemic mu je dao bednu kintu i takav je i spot, a onda pogledaj Touch Of Red, pa ces da vidis golemu razliku. Svako ti uradi spot onako kakav mu je budzet (ako je u pitanju iole talentovan reziser)

 

A to da nece da pravi dva put isti spot isto ne lezi... Pogledaj ranu fazu Jonasa Akerlunda, bre, sve isto icon_da.gif

Edited by Kent

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel to sad neko merilo za dobru pesmu?! icon_confused.gif

Sta sad tebi se dopadne neka pop pesma i onda ti sto slusaju pop prestanu da slusaju jer je se dopala nekom metalcu. rolleyes.gif

Ne,zapravo ja ozobavam Ice Queen...

Ali mi je grozno kada neki (npr. moja sestra) slusa pjesmu od Stoje i slicnih njoj a posle toga stavi Ice Queen! icon_mad.gif

 

Meni je to totalno glupo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto da ne... pa ima toliko dobrih pop pesama. Ako si striktno vezan za metal, objasni mi onda zasto metalci obradjuju pop pesme... zato sto su sranje? Don't think so.

Da,slazem se-ima toliko dobrih pop pjesama...Zapravo nerviraju me ljudi koji se tako ogranicavaju samo na metal a pop nece da slusaju samo zato sto se zove 'pop'! Daleko od toga...

Da,naravno da postoje pop pjesme koje mi se svidjaju... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne,zapravo ja ozobavam Ice Queen...

Ali mi je grozno kada neki (npr. moja sestra) slusa pjesmu od Stoje i slicnih njoj a posle toga stavi Ice Queen! icon_mad.gif

 

Meni je to totalno glupo...

Stojacore! icon_rockdevil.gif

Pa dobro... ima nas raznih, ali neciji istripovani muzicki afiniteti ne treba da umanjuju velicinu nekog benda. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel to sad neko merilo za dobru pesmu?!  icon_confused.gif

Sta sad tebi se dopadne neka pop pesma i onda ti sto slusaju pop prestanu da slusaju jer je se dopala nekom metalcu.  icon_rolleyes.gif

Lepo receno..bas me briga ako se nekom fensicu svidja pesma koju ja slusam....

Da odgovorim umesto nje: "Ha! Da mi se dopadne pop pesma..."

POP! rula...narocito gay `80te...

Zasto da ne... pa ima toliko dobrih pop pesama. Ako si striktno vezan za metal, objasni mi onda zasto metalci obradjuju pop pesme... zato sto su sranje? Don't think so.

I WT je obradio Cate Bush...Ona je bila ono sto je sada (recimo) Xtina

Ali mi je grozno kada neki (npr. moja sestra) slusa pjesmu od Stoje i slicnih njoj a posle toga stavi Ice Queen!

Proci ce te to...live and let live..ne mozes nekome braniti da slusa muziku....

Mrzim i ja kad mi neko pridje i kaze A ti si metalac...pa...volim i ja Unforgiven.... ali sta da se radi...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam ljudi, meni se album stvarno dopao...

 

Jeste...istina je da je to jedan veliki okret benda ka sirem muzickom trzistu, ali zar i oni ne mogu zaraditi koji dinar...bar za trud koji i nije mali!!!

 

Djevojka ima stvarno odlican glas, a i ostali instrumenti su ok, osim bubnja koji mi se nije svidjao jos od proslog albuma (ne znam sta im bi da izbace dupli bas)...

 

Jednom rijecju ovo je lijepa muzika i to niko ne moze osporavati!!!

 

Poz pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali mi je grozno kada neki (npr. moja sestra) slusa pjesmu od Stoje i slicnih njoj a posle toga stavi Ice Queen! icon_mad.gif

 

Meni je to totalno glupo...

A da li ti je glupo kada neki metalac vrti recimo Darkthrone i onda pusti Halid Beslic - Necu, Necu Dijamante!!!!????

 

HEHEHE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi album je dosta komercijalan,a spot strasno podseca na Evanescence...............ali opet me nervira kada ih casopisi poput BRAVOa porede sa njima..........strasno..... proglasili su Amy Lee i Tarju gothic kraljicama,a pitaju se da li ce Sharon uspeti da se UZDIGNE NA GOTHIC TRON.... icon_sad.gifno.gifno.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam ljudi, meni se album stvarno dopao...

 

Jeste...istina je da je to jedan veliki okret benda ka sirem muzickom trzistu, ali zar i oni ne mogu zaraditi koji dinar...bar za trud koji i nije mali!!!

 

Djevojka ima stvarno odlican glas, a i ostali instrumenti su ok, osim bubnja koji mi se nije svidjao jos od proslog albuma (ne znam sta im bi da izbace dupli bas)...

 

Jednom rijecju ovo je lijepa muzika i to niko ne moze osporavati!!!

 

Poz pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

uporedi sa prosla dva albuma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel neko slusao album malo intenzivnije a da mu nije dosadio? Meni je na pocetku bio dobar, al kao sto rece covek na prethodnoj strani odslusas do pola pa nekako dosadi, iako je muzika u globalu OK.

Ne znam kako kome...ja ga mogu slusati, muzika je stvarni OK!!!

 

To je sve subjektivno misljenje!

 

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...