Jump to content

Within Temptation


...

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Ma Sharon ima super telo (oduzmimo joj facu, i dobijamo idealno gradjenu devojku- zensko telo se promenilo sa godinama, izgubio se svaki atribut. Pri ovome ne govorim da bi devojka trebalo da bude bucmasta, vec da ima karakteristike koje je na prvi pogled razlikuju od mrsavog muskarca.). Mozda bi trebalo malo da smrsa i aktivira se, ali zena ima fenomenalan srtuk, kukove, zadnjicu i grudi.

 

Sharon mnogo bolje izgleda, s tim sto je Tarjina faca malo lepsa.

sta bre ti meni izuzmi joj facu! sve cu da vas pobacam bre ph34r.gif nemoj neko da dira Sharon!! mad.gif

 

user posted image

lele bato! blink.gif

aj sad vi meni objasnite kako je ovo debelo. gledaj ruke, sisici... lele

 

e jel zna neko kako ce se zvati novi album i da li neko ima spisak pesama. ja sam bio na oficijelnom forumu i nemam pojma. oni pricaju tamo o nekim pesmam za koje prvi put cujem. na sajtu kaze da je 8. jun release date.

help!

Edited by GothicWraith

Share this post


Link to post
Share on other sites

sharon ima ugly face

video ja... sa nekih 2 metra razdaljine...

ako ocesh shibnem ti sliku koju sam okinuo tad...

na sceni je skroz fuckable, ali chim skine shminku i one haljine, sva je pegava sa tupavo prcastim nosem... i brate, suvishe je niska...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sharon ima ugly face

video ja... sa nekih 2 metra razdaljine...

ako ocesh shibnem ti sliku koju sam okinuo tad...

na sceni je skroz fuckable, ali chim skine shminku i one haljine, sva je pegava sa tupavo prcastim nosem... i brate, suvishe je niska...

pa ni sminka je nesto ne ulepsava... mada haljine cine svoje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
sta bre ti meni izuzmi joj facu! sve cu da vas pobacam bre ph34r.gif nemoj neko da dira Sharon!! mad.gif

 

user posted image

lele bato! blink.gif

aj sad vi meni objasnite kako je ovo debelo. gledaj ruke, sisici... lele

 

e jel zna neko kako ce se zvati novi album i da li neko ima spisak pesama. ja sam bio na oficijelnom forumu i nemam pojma. oni pricaju tamo o nekim pesmam za koje prvi put cujem. na sajtu kaze da je 8. jun release date.

help!

Da li se meni cini, ili je doslo vreme da sve pevacice masovno skidaju kilograme, idu na liposukciju...?

Ne znam brate mili otkad je ova slika, ali u spotu ''Running up that hill'' je vrlo siroka i pozamasna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ma ko shisha i facu i telo kad joj je glas slabashan. Nishta posebno, u svakom smislu.

nisam neka njega obozavateljka, ali mislim da ima odlican glas! jedino zameram nedostatak stila, posto sam esteta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sticajem okolnosti (odnosno kupovanjem EXPLOSIVE-a) saznao sam da je rodjena istog datuma kao i ja cak su nam i interesovanja slicna. Meni je ona super zgodna a i lepuskasta je. Sve u svemu ZLO OD PESME I GLASA. I zato NEMOJTE DA MI JE DIRATE!

 

GothicWhraith uz tebe sam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sticajem okolnosti (odnosno kupovanjem EXPLOSIVE-a) saznao sam da je rodjena istog datuma kao i ja cak su nam i interesovanja slicna. Meni je ona super zgodna a i lepuskasta je. Sve u svemu ZLO OD PESME I GLASA. I zato NEMOJTE DA MI JE DIRATE!

 

GothicWhraith uz tebe sam!

to bato!!

 

zameram nedostatak stila

sta bre nedostatak kavkog stila? jesi ti normalna?!? icon_confused.gificon_mad.gificon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

:))))))))) ja se i dalje smejem pod utiskom jednog dogadjaja notjas... bitje vam sve jasno.... likovi: JA (na prvom mestu) i neki lik na S...

 

[01:49] <S...> poz

[01:49] <S...> slusas li ice queen?

[01:49] <JA> no

[01:49] <JA> prvi put chujem za to :)

[01:49] <JA> rok?

[01:50] <S...> ma da bre slicno ko nightwish samo 100 puta jace!!!

[01:50] <S...> Imam samo jedan spotic i to je to sve sto imam ali mnogo su jaki!!!!!!

[01:51] <JA> chek

[01:51] <JA> within temptation?

[01:51] <S...> DDDDAaaaaaaaaa

[01:51] <JA> LOL

[01:52] <JA> elem

[01:52] <JA> ice queen je pesma

[01:52] <JA> grupa je within temptation

[01:52] <JA> oni naravno da su bolji od nw

[01:52] <JA> nw je power

[01:52] <JA> a wt su gothic metal

[01:52] <JA> pevachica se zove sharon

[01:52] <JA> i ima bolji glas i stas od debele tarje

[01:53] <S...> E brate mnogo ti HVALA!!!!!!

[01:53] <JA> nema na chemu, drago mi je da ti se dopadaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glasovi se ne mogu porediti. Jer Tarja ima jedu vrstu vokala, a Sharon drugu. U svakom slucaju Tarja ima bolje vokalne sposobnosti, mogucnosti, moze duze da odrzi vokal, za razliku od Sharon koja ne moze, pa zapisti. Ja obozavam Sharon, al ipak govorim istinu. A Tarja vise nije debela, debela ti mama!! icon_smile.gifviolent.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

grrrrrrrrrr... sedi kec.

propustio si poentu... lik S... ga je prvi poredio i lik JA je hteo da ga ubedi da je ovo neshto potpuno drugachije :)

 

i netjemo vishe ovde o tarji!

ni HIMu!

 

debeo ti tjale :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno, ljudi, mozete li da na temi o nekom bendu ostanete pri prici o TOM bendu?

Ne znam, mene su malo razocarali spotovi. Mother Earth, recimo, ima prelepe scene prirode, ali varijante crvene i bele haljine izgledaju isto kao na Running Up That Hill, a Sharon pravi iste pokrete rukama i glavom kao na Ice Queen... hajde malo originalnosti, ljudi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...