Jump to content

Within Temptation


...

Recommended Posts

Meni se takodje vishe svidja njen glas od Tarjinog (kad smo vecj kod Tarje - opet Tarja icon_smile.gif ). Ali ok, ja nju i onako ne volim.

Inache, omiljene pesme su mi Caged i Enter. Ostale - vishe manje.

 

A kad ste vecj pomenuli Lacunu... e ona je najjacha icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ebala vas sve Tarja... K'o da mi je ona najsavrshenije merilo kvaliteta, pa svaki put neki dobar vokal treba da poredim sa njom, uostalom u pitanju su i razliciti stilovi pevanja, pa je i komparacija sama po sebi idiotska... Jeste ona izuzetna pevacica, ali manite se vishe te Tarje, molim vas...

Sharon jeste veoma dobra pevacica, ali mi njen stil nije bash najomiljeniji. Vishe volim neshto poput Liv, Aneke, Floor...

Btw, video sam spot za "Running Up That Hill" i stvar je veoma simpaticna. Ako me oci ne varaju Sharon se reshila neznatnog vishka kilograma i sada izgleda mnogo bolje nego ranije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim d aima tema gojaznosti, pa ako te to posebno zanima navrati? Zasto se lepo ne vratimo na temu, jer vec postaje dosadno da na temama bendova koji imaju pevacicu pocne kad-tad rasprava o Tarji ( i to najcesce o izgledu? pukeface.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Sharon ima super telo (oduzmimo joj facu, i dobijamo idealno gradjenu devojku- zensko telo se promenilo sa godinama, izgubio se svaki atribut. Pri ovome ne govorim da bi devojka trebalo da bude bucmasta, vec da ima karakteristike koje je na prvi pogled razlikuju od mrsavog muskarca.). Mozda bi trebalo malo da smrsa i aktivira se, ali zena ima fenomenalan srtuk, kukove, zadnjicu i grudi.

Tarja (vise) koliko znam nije debela, ali uopste nije gradjena po mom ukusu...To je onaj tipican primer ''jabuka-devojke''-od struka pa na gore je krupna i posiroka, a noge su joj tanke.

Sharon mnogo bolje izgleda, s tim sto je Tarjina faca malo lepsa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pri ovome ne govorim da bi devojka trebalo da bude bucmasta, vec da ima karakteristike koje je na prvi pogled razlikuju od mrsavog muskarca.

to mora da je zato sto su modni kreatori 99.999% pederi i sto svi muskarci koji se bave modom i garderobom obicno vole da gledaju (i pipaju) decake. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...