Jump to content

Falling Skies (2011-2015)


Guest Administrator_ressurected

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

To je to,i poslednja dva lika su ubili.Viver je odvratan postao,ljigaviji je od polovine Mejsonovih sinova.Cak je i jebeni Poup u poslednje 2-3 epizode iritantan.Uspeli su,napravili su seriju sa najiritantnijim,najodvratnijim i najljigavijim likovima ikada.Cak mi je i onaj vanzemaljac Kociz nepodnosljivo iritantan.Ocajna je sezona...gluma katastrofa,zaplet krsina,scenario u kompletu los...iskreno se nadam da je ona njihova cerka crkla i da se vise nece pojavljivati,ali kurca baba vecerala,garant ce oziveti krmacu u sledecoj sezoni.Ova serija je toliko nelogicna da to naprosto boli.No dobro,elf je o svemu tome lepo pisao,ne bih tu nista dodavao.Da je neka druga tematika u pitanju,batalio bih gledanje,prsli su nacisto.Ali nastavicu...vanzemaljci,karakondzule,rat svetova,picke materine...tematika drzi.

 

I da...iskreno se nadam da ce onaj najmladji Mejsonov sin crknuti i skapati u najgorim mukama.A decaku koji ga glumi zelim da u buducnosti promeni profesiju...gluma definitivno nije za njega.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 5 months later...

 

I da...iskreno se nadam da ce onaj najmladji Mejsonov sin crknuti i skapati u najgorim mukama.A decaku koji ga glumi zelim da u buducnosti promeni profesiju...gluma definitivno nije za njega.

 

Hahahahahaha

 

Istina za sve napisano, scenario je kurchina, blago je reci, iritantnih likova i dece ratnika koliko hocesh, al opet, nekako navikao sam se da gledam ovu seriju kad dodje leto, malo ce mi i nedostajati sad kad prodje...

odmah sam skontao vec u prvoj sezoni da je teshki pulp, samo je loshe to shto je scenario sve gori i gori iz sezone u sezonu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...