Jump to content

Jelen super liga 2011/2012.


Baal

Recommended Posts

Не звучи лоше то са Степановим, али капирам да ће сада да крену изјаве челника наших: "Звезда је велики клуб, нормално је да се велики играчи везују за нас".

 

Ово би Лалу могло да занима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Знам за то. Најјаче што су људи били финансијери Радничког,а зна се да је то највеће ривалство у Србији после вечитог дербија.

Не знам ко су ти људи,делују ми мутно ал' бих волео да се то деси. Све је боље од тога да Смедерево буде глодарска филијала.

ПУШИ ГА ГОРАНЕ БОГДАНОВИЋУ!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Смедерево ће да процвета кад доведе Довлу Вешковца на кормило. Човек из Тоболца,а верујем да би у Смедереву био највећи локал-патриота. Препородио би и клуб и град,очистио би Дунав,приватизовао Железару...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smederevo ce da procveta sa tom upravom, videcete...

 

Враћају се на стазе старе славе... Још само да врате Нешу Миросављевића и Пантелу...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav bi samo legendaran tim Smederevo moglo da ima sa svim bivsim igracima. Zacevic, Mirosavljevic, Kezman i Pantela u napadu.

 

Plus srednjaci Trobok, Sasa Zoric, Vaskovic, Bogdanovic, Mudrinic.

 

U odbrani Draksi... I jebem li ga ko jos. Recimo Socanac.

 

A na golu neprikosnoven Dragan Zilic. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav bi samo legendaran tim Smederevo moglo da ima sa svim bivsim igracima. Zacevic, Mirosavljevic, Kezman i Pantela u napadu.

 

Plus srednjaci Trobok, Sasa Zoric, Vaskovic, Bogdanovic, Mudrinic.

 

U odbrani Draksi... I jebem li ga ko jos. Recimo Socanac.

 

A na golu neprikosnoven Dragan Zilic. :rockdevil:

 

Дракси,Мрдак,Сочанац,у везном реду Коцић капитен,Кекезовић репрезентативац,Шницла резерва на голу...

КУЛТ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Борац је испао из лиге,ко год да га купи купиће га за мале паре. Ови наши да су паметни уваљали би Вешовића и Мирића неким Кинезима/Азербејџанцима/Казахстанцима и за те паре њега довели.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...