Jump to content

Tema za ekipu


Baal

Da li je Kuruz Delija ili Grobar?  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ма, јебем им матер!

Изгледа да су издували. Питао на пар места тј. код уличних продаваца који добијају све живо од штампе и рекоше да нису добијали.

Попушили гарант.

 

А реци да је фино одрађен први бр.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Одличан,мени се баш свидео. Онај текст о ОФК Београду и Челзију је поготово до јаја.

Безвезе ако су га издували, мада су и они мало неозбиљно ушли у то,нигде рекламе није било.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам куповао Спорт + (чини ми се да се тако звао) и био је феноменалан часопис. Штета што сам као клинац чувао само Забавнике (које су ми изгледа неки злотвори побацали).

 

Темпо куповао другар,позајмљивао ми да читам. Ах,младости.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пази постере. :haha:

 

SASA-CURCIC-i-IVAN-ADZIC_slika_O_2567611.jpg

 

СС је издавао и постере засебно. По 50 постера, рецимо, посебно фудбал, посебно кошарка.

У сваком броју приче о легендарним клубовима, сви састави неке лиге, историјат НБА клубова, одлични интервјуи итд. Прво је издавала Политика, па су се одвојили и цепали самостално 15-ак бројева и угасили се. Тада је Темпо већ био жута штампа са оним постерима Михајловића и Батице Мирковића у трнеркама репрезентације како испијају ко зна коју кафицу.

 

Спорт+ имам све бројеве и чувам. :bigblue: Симпатична новина, али далеко од квалитета СС-а.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Темпо је покушао поново да се активира и то као Темпо 26 или 28. Изашло је 40-50 бројева и то сам све прикупио.

Ни сенка оног старог Темпа, али нешто се морало скупљати.

 

Кокице, свака част за ПЗ. Напакуј то на једном месту, па у кутије. Греота је да пропада.

Ја све то фино складиштим и већ имам проблема са простором.

Душа ме боли што немам сачуване бројеве СС-а и ДТ кошарке.

Лаловићу да си некада читао ДТ кошарку знао би који је то култ био.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš bi trebalo da vidim malo šta ima po tom forumu na kojem ste ti, Sava i Serblackbeard, hoću da kompletiram i Alana, a tu mi mnogo fali, prodao sam dosta brojeva Savi pre nekoliko godina.

 

sećam se tog FIBA basketa

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam sve Zabavnike u poslednjih 14-15 godina, u svakom delu kuće ih ima.

 

Ја сам имао сваки број,минимум 10 година. Све било у кутијама,немам појма где је сад. Сад сам спао на то да скупљам Време. :haha:

Таличног Тома имам отприлике пола бројева али се похабало од силног читања. Ова нова издања су скупља мало (300-400 кинти) али имају тврђи повез, кад се буде имало пара кренућу да скупљам поново.

Ефенберже,ако налетиш негде на Ракочев постер јави ако си расположен да продаш. :)

Курузе,напиши шта ти фали од Таличног Тома. Ако успем да ископам те бројеве што ти фале,а да су у употребљивом стању поклањам ти.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

el citao neko fiba basket sto je krajem 90ih(a mozda i kasnije) izlazilo?

 

Читао ја и сећам се да сам једва крпио паре да га купим. Издавале су га, чини ми се, Вечерње новости. Кад се појавио зинуо сам какав је то квалитет био. Опаке фотке, феноменалан папир. Али, веруј ми, ни прићи ДТ Кошарци иако је она имала папир мало бољи него Вечерње новости и црно-бели папир. Покривали су сву могућу кошарку која се играча. Комплет домаће лиге, ЕЛ и остала евро такмичења, женска кошарка, млађе категорије, све озбиљније европске лиге, интервјуи и НБА на крају. Нешто најфеноменалније што сам држао у рукама кад су новине у питању.

Кад упоредим са ФИБА Баскетом, то ти је као кад купиш неку јебачку андерграунд блекерицу и нови цд Боргира упакован тако да из њега изађу уста која ће ти попушити. Наравно, искрени фанови знају да цене праве вредности. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš bi trebalo da vidim malo šta ima po tom forumu na kojem ste ti, Sava i Serblackbeard, hoću da kompletiram i Alana, a tu mi mnogo fali, prodao sam dosta brojeva Savi pre nekoliko godina.

 

 

http://www.darkwood.co.rs/strip-arhiv.html?publisherID=176&editionID=595&edition=Tali%C4%8Dni+Tom+(Veseli+%C4%8Cetvrtak)

 

Цимај Савића да ти купује јер има гарант комплет попуст (30%) тако да изађе јефтиније.

Фино одбрађен Талични, али је темпо издавања срање. Читај, издају кад им се дигне.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...