Jump to content

Liga šampiona 2011/2012.


Baal

Recommended Posts

Hmm... Poenta je da Celsi nije fudbalski klub, tako sam ja shvatio to. Ako gresim onda me ispravi.

 

Vazno je da je Barsa najfudbalskiji klub ikada. Pokenjem vam se ja na taj vas fudbal. Dodavanje, dodavanje, bla bla... Messi promasuje penal u odlucujucoj utakmici.

 

Da mi je samo da priznas poraz jednom, ne znam sta se desava s tobom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm... Poenta je da Celsi nije fudbalski klub, tako sam ja shvatio to. Ako gresim onda me ispravi.

 

Vazno je da je Barsa najfudbalskiji klub ikada. Pokenjem vam se ja na taj vas fudbal. Dodavanje, dodavanje, bla bla... Messi promasuje penal u odlucujucoj utakmici.

 

Da mi je samo da priznas poraz jednom, ne znam sta se desava s tobom.

Поента је да нису играли фудбал у овом двомечу. Ја не спадам на ниво других који само знају да пљују. Нити пљујем по Челзију, нити пљујем по било ком другом тиму, па чак ни по Реалу.

 

А што се тиче тога да је Барса најфудбалскији клуб... Па, 'ајмо овако. Да је Челзи играо против било ког другог јаког тима (Реала, Бајерна, Манчестера, кога год), да ли би имали овакву тактику? Да Барса није најјачи тим на свету, да ли би се њихови порази оволико славили? Да таква игра није најфудбалскија да ли би Шпанија била светски и европски првак?

 

И ја сам сваки пораз признао, не видим где је ту проблем? Ево, честитке још једном и желим вам срећу у финалу. Бољи тим није победио, али добро и то је фудбал.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolji tim je pobedio. Cilj igre je postići gol. Čelsi je dao jedan više. Dakle, bolji je.

 

Da li bi Teri dobio crveni za onaj start da su igrali npr. protiv Zvezde?

 

Španija je svetski prvak u fudbalu iz istog razloga zbog kog su (bili) prvaci u košarci. Igrali su Barsa, Real, Valensija, Deportivo... LŠ i 90-ih, pa opet kao reprezentacija ni nas nisu mogli da dobiju bez pomoći sudija. Sad je to neka druga priča.

 

Ne slavi se poraz barse, već pobeda plavaca!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene samo zanima jos vise Blagojevih komentara na racun Toresa. :rockdevil:

 

Steta sto je Barsa ispala,bas sam zeleo da gledam neku dobru opstu makljazu u finalu u izvedbi Pepea,Marsela,Valdeza i Dani Alvesa.No dobro,sutra da Real dobije bavarce i bice dovoljno.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Поента је да нису играли фудбал у овом двомечу. Ја не спадам на ниво других који само знају да пљују. Нити пљујем по Челзију, нити пљујем по било ком другом тиму, па чак ни по Реалу.

 

А што се тиче тога да је Барса најфудбалскији клуб... Па, 'ајмо овако. Да је Челзи играо против било ког другог јаког тима (Реала, Бајерна, Манчестера, кога год), да ли би имали овакву тактику? Да Барса није најјачи тим на свету, да ли би се њихови порази оволико славили? Да таква игра није најфудбалскија да ли би Шпанија била светски и европски првак?

 

И ја сам сваки пораз признао, не видим где је ту проблем? Ево, честитке још једном и желим вам срећу у финалу. Бољи тим није победио, али добро и то је фудбал.

 

Nisam ni rekao da pljujes, nemas razloga nikakvog, nemas frke tu. I ja nisam slavio poraz Barse, vec pobedu kluba koji volim. Priznajem da bih slavio poraz Barse da je ona igrala npr. sa Bajernom ili Milanom. A zasto bih to radio? Zato sto su mi se smucila njihova namestanja utakmica. To nisu jedna ili dve, to je mnogo vise, traje to godinama.

 

Sto se tice Spanaca, mislim da to nema neke velike veze sa uspehom Barse. Osvojili su 2008. kada Barsa nije uzela LS i 2010. kada takodje nije uzela LS. Na kraju krajeva, niti su svi igraci Spanije iz Barse, niti del Boske ima slicnu filozofiju kao Barselona. Plus je bio trener Reala nekada. Mislim da je ovo van teme potpuno, nikakve veze nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@DМD: Хоћеш да кажеш да оно није за црвени? И откуд сад то да и Шпанији помажу судије? :blink::confused:

 

А то да се слави пораз Барсе кажем јер тако сви људи реагују. Чак и Куруз и Хејл Метал који навијају за друге Енглеске клубове. Одједном милион нових "навијача" Челзија. А међу њима су и људи који су на Челзи гледали пре 10так година исто како се сада гледа на Сити.

 

И што се Терија тиче, ево и он сам признаје.

 

http://www.goal.com/en/news/1716/champions-league/2012/04/24/3058645/i-let-the-lads-down-but-im-delighted-john-terry-apologises

 

@Пистолеро: Филозофија игре шпанске репрезентације је иста као Барсина. Много пасова, цик-цак игра, доминација у поседу лопте, стварање безброј прилика... Па и њихова игра, као и Барсина се заснива на Ћавију и Инијести.

 

И опет напомињем, не кажем ја ништа за вас праве навијаче Челзија, већ за ове који су се одједном појавили. Мислим да је она слика коју сам окачио пре пар постова то јасно објаснила.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...