Jump to content

2012.03.24. *Dom Omladine, Beograd* Long Night Festival


VoivodBG

Recommended Posts

Na predstojećem Long Night festivalu koji će se održati o beogradskom Domu omladine 24. marta sviraće Buzzcocks, Godfathers, Hladno pivo, Jarboli, Kanda Kodža i Nebojša, Autopark, Damir Urban, Pips Chips & Videoclips i drugi.

Satnica

Velika sala Cockta stage

20:30-21:30h S.A.R.S.

21:45-22:45 Pips, Chips & Videoclips

23:20-00:20 Buzzcocks

00:40-02:10 Hladno Pivo

Sala Amerikana Red Bull stage

21:00-22:00 Jarboli

22:20-23:30 Godfathers

23:45-01:00 Urban & 4

01:15-02:30 Kanda, Kodža i Nebojša

Klub DOB-a Jupi stage

20:00-20:45 Dž! Dž!

21:00-21:45 Vibrator u rikverc

22:00-23:00 Autopark

23:15-00:00 Baobab

00:15-01:00 Krš

01:15-02:00 Teshki Zulum

Ulaznica za drugi Long Night festival košta 1.500 dinara i može se naći na blagajni DOB-a, kao i preko mreža Eventim i Card Service.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mnogo slabiji fest nego li prvi. Jarbole uhvatio na par pesama pri kraju, sviraju ljudi i kidaju. Autopark je imao pristojno ozvucenje, ali se vokali nisu uopste culi. Kanda Kodza i Nebojsa predivnim koncertom zatvorise nastupe u Amerikani. Ove dede The Godfathers i Buzzcocks su bili poprilicno dosadni, ako su vec hteli da dovedu neki bend bolje je da su navatali nesto sto je aktuelno u poslednjih 10-tak godina.

Urban & 4 me prijatno iznenadili, i videcu da u daljoj buducnosti malo vise paznje posvetim njihovim radovima.

Stand sa diskovima i majicama je bio ispod proseka, samo nekolicina majci Buzzcocks-a i The Godfathers-a i Hladnog Piva...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

^

ne znam zasto su pogazili svoju politiku zabrane pusenja cigareta, ali i to mi je umanjilo uzivanje, nije dovoljno sto sa bina i od osvetljenja izvire toplota, a dimna zavesa bas ubi u onoj silnoj guzvi.

nego jel imaju urban & 4 kakav album? ako neko ima link neka prosledi. hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš 2 albuma + EP Urbanovog prvog benda, Laufer, a Urban & 4 imaju dosad 4 albuma - "Otrovna Kiša", "Žena Dijete", "Retro" i "Hello!". Trebalo je da izađe još jedan album 2004. ("Merkur") ali je bataljen ceo materijal, samo su dve pesme uspele da leakuju - "Aroma Satanica" i "Moja".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tražio sam pre neki dan baš linkove ljudima ali slaba vajda, nema ih uglavnom, ali možeš da se nakačiš na Soulseek pa probaš tamo, video sam da ima onuda da se skine. ;)

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...