Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

Uh cinjenica je... sad si bas zadala udarac sa poziranjem icon_mrgreen.gif

 

Neka, neka... vreme ce pokazati ko je the pozer icon_cool.gif

 

By the way... jos nista od albuma... sad trenutno ne znam ni sta se desava icon_biggrin.gifno.gif

 

Ali, u medjuvremenu mozete procitati INTERVJU sa bendom na SCISSORS Webzine-u. Evo link:

http://www.metalprovider.com/scissors/int/interfector2.php

 

 

Poz!

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh cinjenica je... sad si bas zadala udarac sa poziranjem icon_mrgreen.gif

 

Neka, neka... vreme ce pokazati ko je the pozer icon_cool.gif

 

By the way... jos nista od albuma... sad trenutno ne znam ni sta se desava icon_biggrin.gifno.gif

 

Ali, u medjuvremenu mozete procitati INTERVJU sa bendom na SCISSORS Webzine-u. Evo link:

http://www.metalprovider.com/scissors/int/interfector2.php

 

 

Poz!

Domaćine hvala ti što si nas pozdravio u intervjuu. Ali zapamti, uvijek BAR nikad Podgorica. Brod je ipak brod. Krajnje granice.......

A da je poz, poz je. Ali mi ne dolazite bez havajki sledeći put u bar, i naravno skakanje sa stijena, inače violent.gif

Srbija.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahah laki svidja mi se ovaj interview i iskreno se nadam da ce se svi planovi ostvariti,pa i ovaj da se vidimo u podgorici i to sto skorije i kao sto tony rece,nista bez havajki i skakanja sa stijene ovamo vec moze da se ide na plazu tako da...znate sta vam je cinjeti

HAIL!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Thanks na podrsci svima!!! icon_biggrin.gifpivopije.gif

 

Verujte, eto nas cim album izadje... kao da se nama ne skace u barsko more icon_biggrin.gif Slava Crnoj Gori!

 

Za Velesa: naravno da ce izaci recenzija na Srpskom metalu, kao i do sada sto je izlazila. Respect!

 

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto, sd kupujem interfector i draconic ( a to je za nas , klinke, prava zrtva odvojiti 700 din od...npr. nakita icon_mrgreen.gif ), a mogu se nabaviti pirati za 200,ali podrzavam domacu metal scenu.... musik29.gifmetalac.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

'De ste jarani,

pa dosta se odugovlaci taj album i ta promocija... a i svirka da li vam je na umu? icon_mad.gificon_razz.gif

Obavestenje cekamo uskoro! biggrin.gif

Bez obzira, podrzavamo vas, e jedino ta nestrpljivost... icon_wink.gif

 

Pozdrav svima!!!

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se, lakicu, ali...huh...fetish...

no, neko je rekao gde cemo moci da nabavimo disk( u kojim radnjama), ali sam zaboravila i sad ne mogu da se setim...jbg...aj ponovite.

i kad ce on otprilike moci da se nabavi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej, treba mi neko ko zna italijanski icon_smile.gif

 

Recenzija sa Metal.It INTERFECTOR albuma:

 

-------------------------

INTERFECTOR - The Force Within

 

Un gruppo serbo non mi era mai capitato e come prima esperienza devo dire di non potermi lamentare; gli Interfector sono una buon gruppo di death metal fortemente influenzato da sonorità medio-orientali e provenienti dalla Serbia stessa. Questa soluzione molto in voga in questo periodo risulta abbastanza originale grazie alla forte personalità della band che non si pone l'obiettivo di scopiazzare i cliches del genere, ma che cerca di andare oltre, proponendo una miscela omogenea e ben strutturata; la voce al vetriolo e a tratti terribilmente accattivante viene spesso a stendersi sul letto di note creato dalle chitarre: fraseggi interessanti per gli axe men che si destreggiano bene con partiture non complicatissime, ma sicuramente inusuali e immediate. La produzione, pur trattandosi di un prodotto "fatto in casa", è buona e gli strumenti sono tutti riconoscibili. Quello che davvero non fa decollare le composizioni è forse la scarsa dinamicità dei pezzi (dopo un paio di ascolti terminare un brano risulta assai arduo) e la poca esperienza live che avrebbe potuto aiutare i Nostri a snellirli, privilegiando le parti più dirette, quelle che in fin dei conti risultano le migliori; già perché quando gli Interfector si lanciano in lunghi passaggi strumentali non sempre la fluidità dei brani risulta riuscita, anche se mi rendo conto che tali momenti rappresentano una peculiarità per una band che fa delle melodie strumentali folk il suo punto di forza. Per il momento promossi, ma con la speranza che la loro prossima uscita possa ovviare i più che normali peccati di giovinezza e inesperienza commessi in questo platter; superate queste difficoltà gli Interfector potranno ambire a molto, ne sono certo.

 

Contatti:

email: [email protected]

homepage: www.interfector.tk

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma hvali vas na sva usta biggrin.gif .. samo dodaje da vam treba vishe live iskustva icon_smile.gif .. ko bolje zna italijanski neka me ispravi .. jer se ja trudim da zaboravim taj "kanarinac"-jezik biggrin.gif a i samo sam preletela preko texta ..

Edited by mai

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta ovakav bend radi na 2. strani?! icon_confused.gif

 

@invictus: evo, idem odmah da odgledam one veshtice na pinku ( ph34r.gif )mozda mi pomognu da se setim chini za pronalazenje misterioznih italijana koji posecuju vashe koncerte .. icon_wink.gificon_mrgreen.gif

 

laki, josh jedan domaci zadatak iz pozeraja icon_razz.gif sta kazes na novi avatar? icon_biggrin.gificon_cool.gif

 

poz. pivopije.gif <--nije pivo nego sokic icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vestice na Pinku? Charmed? Uh, odlicna serija, naravno zbog samo jednog sitnog detalja - Alissa Milano !!!!!!! Nedostizna je !!!

 

Avatar ti je mrak i tama icon_smile.gif Trazi da budes moderator gothic i doom foruma icon_smile.gif

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...