Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

Haha, laznjaci jeste, ali...

 

Zato sam ti i rekao da cu te zvati kad stignem iz BGa!

 

Odradicemo jednu svirku, ali da ne dogovaramo to ovde. Racunaj za 10 april, a pricacu ti neke bitne detalje.... vi vezbajte do tada biggrin.gif

 

 

Jos jednom, ako neko vidi - VECERAS OKO 8:30-9:00

RADIO 202 - HIT NEDELJE

 

INTERFECTOR LIVE !!!!!!!!!!!!!

 

 

Vidimo se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego Apeirone (ili Aperione, kako sam te proslog ljeta zvao u bashti) kada ce taj featuring Interfector-AntiDope ili barem svirka? Ili vi ne zelite da svirate sa laznjacima!? Oliver mi je rekao da ce bas zbog tebe morati ponovo pokrenuti Parastos, jer navodno se ne slazes sa njim po pitanju svirki kojekuda.

Parastos rula icon_smile.gif))))))

 

A sta je bilo sa onim tourom kroz Srbiju sto vam placa 202?Naucio sam da se potpisujem ko Bane i prodajem autograme po Krusevcu icon_smile.gif))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem ti tu sliku u potpisu neso..trebalo mi 3 sata da otvorim temu icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

heh, tesko moj skrabopis da prekopiras. Sta god nazvrljas to ti je otprilike to icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ...Da ne pitam kome li si to uspeo da uvalis. Verovatno onim malim cigancicima kojima si platio 5 dinara da vicu Draconic i Interfector na koncertu icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Da koriste za staru hartiju icon_smile.gificon_smile.gif

 

Ne znam o kakvoj turneji ti to uopste pricas...Dok ne bude objavljeno na sajtu - ta turneja ne postoji!

 

Ajde vidimo se!

icon_biggrin.gif

 

Put INTERFECTORA u ITALJI je put istine!!! Srbija.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala prijatelju!

 

Mi smo u globalu zadovoljni (iako jos nismo culi snimke, uzecu to ovih dana), pogotovo podrskom publike.

 

Samo bih iskoristio priliku da pomenem (uhhh, dosta mi je vise ovoga) da ce album The Force Within da se pojavi u prodaji u aprilu mesecu, kako smo dobili garancije (koje nikad nisu potpuno sigurne, ali sta se moze...).

 

Toliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto ste vi Interfecorovci neodgovorna bagra ja cu da vam najavim koncert icon_razz.gif

 

Interfector svira u Podgorici opet (mnogo im se svidela domaca loza) - 17.04.2004 u brutalnom klubu Marfi ali ovaj put mnogo brutalnije jer se iz nezvanicnih informacija prica da ce ovog puta gostovati Brutalni Fency Starac koji je mnogo brutalan. Brate Brutalno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajd ovako: šta znači Interfector? Ovo pitanje me opseda već mesecima, a najviše mi zvuči kao neki aparat za nes kafu, te rekoh sebi - moram da pronađem rešenje te mistične zagonetke... Pretpostavljam da je već bilo pitanje, al mene smara da čitam ovih 27 strana... Dakle?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako se dobro sjećam sa časova latinskog ovako bješe:

interficio, interfecere (3), interfeci, interfectum - ubiti

interfector - ubica, krvnik mrred.gifmrred.gifmrred.gif

 

vidimo se na sutormanu

roštilj, alkohol, priroda.......

.........zdrav duh u zdraviom tijelu........krajnje granice pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...