Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

Dobro, dobro, da se ne prica vise o kojecemu. Najavicu svirku u CG i ovde:

 

Subota, 2.7.2004 - Tehnicki Fakultet, PODGORICA - CG

I N T E R F E C T O R live!!!!!!!!!!

 

To nam je prva svirka dole u CG, i nadam se da ce biti super, plus da nece biti previse alkoholisanja, do te mere da neko skoci u more (kad budemo u Baru biggrin.gif ).

 

Vidimo se!

 

 

user posted image

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, ionako svi pricaju da nismo black metal bend... sta je sad problem? Mozda je trebalo da postavim black& white foto, tad bi sigurno bilo trve.

 

A ti, prijatelju... ako imas problem sa nekim od nas, reci to otvoreno, jer vidim da nas iz nekih razloga ne podnosis. Zato ne znam sta vise trazis na ovoj temi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jebiga....a fora ti se ne svidja jel? :? nijesam ocekivao da ce cionisticka stoka to tako da shvati i toliku buku oko toga da digne i napise ga u novine! (DAN str. 8.)pa jebiga to nam je zargonski izraz za euro

imate clanak u novinama biggrin.gif - do jaja

 

a gde ste napisali to 2 jevreja - na plakatima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E stvarno vodite malo racuna o tome, znate da uvek ima ljudi koji samo cekaju dobru priliku da napljuju metalce.. pazite sta radite sa takvim stvarima... Ionako su svi narkomani i satanisti...

nijesi u pravu!!!ja nijesam ni satanista a daleko bilo narkoman!i znam jos makar 5 takvih!nemoj tako da pricas!ljudi tako to shvataju ali to nije kako oni misle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ne ne, nisam mislio da ti to jesi, nego sam hteo da kazem da pazite ubuduce sta stavljate na plakate jer neko samo ceka dobru priliku da napljuje metalce ( i ostale srodne nam ljude ) pa da zato ne stavljate svasta na plakate jer ce vas opet neko iznapusavati i usput u novinama napisati kako su metalci ovavki ili onakvi... smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma odlicna je fora bila sa takvim naplacivanjem ulaza... samo se pitam sto niko nije doneo dva jevreja pa da udje k'o covek biggrin.gif

 

Usput, izaslo je i u banjaluckim dnevnim novinama Blic, isti text biggrin.gif

 

Srecom, drugi klub je bio otvoreniji, pa smo udarili kao nikad, oko 300 ljudi 'ladno!!! Ne da nismo ocekivali tako nesto! Ne znam sta da kazem, bio je to savrsen provod, dva dana u Baru (samo da je bilo maaalo toplije, kupao bih se u moru, svega mi!) i sama svirka... sve je proteklo u nikad boljoj atmosferi!

 

Pozdrav Deucalionu, Demoniumu, ostalim bendovima iz CG i RS!!! Vidimo se mi ubrzo, ne brinite! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...