Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

(Apeiron @ 16. 4. 2004, 00:07)

Beogradska i (ako sve bude kako treba) novosadska promocija se ocekuje u maju.

 

 

Jeeeeeeeee!!!!!!!!! Bas bih volela da vas opet cujem uzivo! Po ko zna koji put.... icon_smile.gif

 

Nego hocete li vi i Draconic napraviti zajednicku promociju? Mislim na Beograd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

(Apeiron @ 16. 4. 2004, 00:07)

Beogradska i (ako sve bude kako treba) novosadska promocija se ocekuje u maju.

 

 

Jeeeeeeeee!!!!!!!!! Bas bih volela da vas opet cujem uzivo! Po ko zna koji put.... icon_smile.gif

 

Nego hocete li vi i Draconic napraviti zajednicku promociju? Mislim na Beograd...

Da, to je sigurno...Mada mislim da cete morati malo da sacekate za Beogradsku promociju. Pre toga imamo nesto drugo u planu...uskoro cete biti obavesteni icon_da.gificon_da.gificon_da.gif ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='20. 4. 2004, 00:25'] icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Znam da nisi mogao icon_smile.gificon_smile.gif

 

Ej, zaglavio sam se ovih dana oko spota...kada sredim to, idemo ti Savic i ja na kafu...ok?

Samo javi!!!Bas sam se cuo sa njim trebalo bi da se vidimo u cetvrtak ili petak pa ako ti budes moga ,javni se!!! pivopije.gif (btw. nije to sto mislite u kriglama je kafa icon_da.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništarije Banjalučke, čuh da ćemo zajedno zasvirati negdje na ljeto u Banjaluci. Jel' to tačno? Laki ove nedelje ću ti slat SDemise, ali vrlo poro ide pošta pa ga očekuj tek za 2-3.

 

Ubi poštu!!!!!!!! tenk.giftenk.giftenk.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaoo, zar niste mogli malo da odlozite to izdavanje CD-a, dugujem ga drugu jer sam izgubila opkladu wallbash.gif . Oh, well, makar cu ga i ja preslusati icon_mrgreen.gif .

Ah, ko zna zasto je to dobro. Mozda se odusevis...a, mozda i ne icon_mrgreen.gif

 

Inace, danas, 25 april, bio je dogovoren dan za pojavljivanje albuma u shopovima, medjutim... jos par dana izgleda wallbash.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, ko zna zasto je to dobro. Mozda se odusevis...a, mozda i ne icon_mrgreen.gif

 

Inace, danas, 25 april, bio je dogovoren dan za pojavljivanje albuma u shopovima, medjutim... jos par dana izgleda wallbash.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

 

Poz!

Ma, bice super, znam ja mhihi.gif . Sto se tice kasnjenja, super taman da skupim crkavicu pivopije.gif .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas sam pre neki dan pricao sa Oliverom kako black metal deblja ljude. Evo bas im gledam ove slike iz ove sume, svi lepi, razvijeni, nisu debeli a sad brate icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_razz.gificon_razz.gif Tezak je zivot blekera mrred.gifmrred.gifmrred.gif

E by the way Interfectorci Deucalion vas je prestigao imamo 32 stranice muhahahahahahah, jednog dana mi cemo vladati domacom scenom mrred.gifmrred.gifmrred.gifmrred.gifmrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, ko zna zasto je to dobro. Mozda se odusevis...a, mozda i ne icon_mrgreen.gif

 

Inace, danas, 25 april, bio je dogovoren dan za pojavljivanje albuma u shopovima, medjutim... jos par dana izgleda wallbash.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

 

Poz!

Да не буде само још пар месеци или година, а? icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...